petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hem mutluyum hemde şüpheliyim.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve anıl deniz yılmaz tarafından 12 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. anıl deniz yılmaz

Arkadaşlar dün kafesi temizledim kafesin durduğu gardolabın üstünü temizledim temizlerken dişi kuşum yuvalığa girdi ve kapının ağzında bekledi erkekde arkasında girdi vede şuan kafese yaklaştığım zaman dişi kuşum yuvalığa giriyo ardındanda erkek kluşum giriyo ama içerde hiç bişey yapmıyolar kemirme sesi felan hiç birşey gelmiyo buarada dişi kuşumun burnu kahverengine döndü dünde biraz uçurdum kuşlarımı dişi kuşum çok yavaş uctu eskisi gibi hızlı ve seri uçamadı sizce dişi kuşum yumurtlıcakmı bunlar neyin belirtisi yardım ederseniz sevinirim. Bir sorum daha olacak erkek kuş yuvalığa daha çok meraklı ve dişiden fazla erkek kuşum kalıyo içerde sizce bunun nedeni nedir? Sorularıma cevap verirseniz memnun olurum. İyi günler iyi forumlar.

2. oktay02

oktay02 Guest

Ayara gelmis onlar fazla rahaysz etmeyin artik biraz daha uzak durun basbasa kalsinlar ;-)

3. Yusuf ŞANLI

Yumurtlamasi icin bekliyorsanz ucurmayin kuslari

4. anıl deniz yılmaz

Öncelikle yardımlarınız için teşekkür ederim. Yusuf abi zaten uçurmuyorum ama dün bi uçurim dedim öneriniz için sağolun.

5. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    Yuvalıgı benimsemişler oyüzden kontrol ediyorlar sizi.. meyve vermek için ugrasıyorlardır kesin.

6. Yusuf ŞANLI

Sen mama vitamin takviyesi yap yoksa kafesinde kalamar kemigi tak sonra kafesi sabit ruzgar almayan bi yere koy ve sadece yem ver altlarini temizle yuvayada alismislar madem yumurtlayabilirler

7. anıl deniz yılmaz

Herkese çok teşekkür ediyorum cevaplarınız için. Bir sorum daha olcak ben akşamları onların kaldığı odanın lambasını açık bırakıyorum 10.30 11.00 kadar lamba açık kalıyo birde yavru muhabbet kuşu sesi dinletiyorum sizce yaptıklarım doğrumu veya ne yapmam gerek sizlerin vermiş olduğu bilgilerle inşallah ilk ağız yavrumu almayı temenni ediyorum. Hepiniz sağolun.

8. Yusuf ŞANLI

Yavru kus sesi iyi oldugu soyleniyor ama isigi o saate kadar acik tutmana gerek yok hatta hic tutma hava karardigi zaman birak uyusunlar

Sayfayı Paylaş