Karadeniz Pet

Hem mutluyum hemde şüpheliyim.

• Konbuyu başlatan anıl deniz yılmaz
  • Başlangıç tarihi
A

anıl deniz yılmaz

Guest
Arkadaşlar dün kafesi temizledim kafesin durduğu gardolabın üstünü temizledim temizlerken dişi kuşum yuvalığa girdi ve kapının ağzında bekledi erkekde arkasında girdi vede şuan kafese yaklaştığım zaman dişi kuşum yuvalığa giriyo ardındanda erkek kluşum giriyo ama içerde hiç bişey yapmıyolar kemirme sesi felan hiç birşey gelmiyo buarada dişi kuşumun burnu kahverengine döndü dünde biraz uçurdum kuşlarımı dişi kuşum çok yavaş uctu eskisi gibi hızlı ve seri uçamadı sizce dişi kuşum yumurtlıcakmı bunlar neyin belirtisi yardım ederseniz sevinirim. Bir sorum daha olacak erkek kuş yuvalığa daha çok meraklı ve dişiden fazla erkek kuşum kalıyo içerde sizce bunun nedeni nedir? Sorularıma cevap verirseniz memnun olurum. İyi günler iyi forumlar.

Ayara gelmis onlar fazla rahaysz etmeyin artik biraz daha uzak durun basbasa kalsinlar ;-)

Öncelikle yardımlarınız için teşekkür ederim. Yusuf abi zaten uçurmuyorum ama dün bi uçurim dedim öneriniz için sağolun.

Sen mama vitamin takviyesi yap yoksa kafesinde kalamar kemigi tak sonra kafesi sabit ruzgar almayan bi yere koy ve sadece yem ver altlarini temizle yuvayada alismislar madem yumurtlayabilirler

Herkese çok teşekkür ediyorum cevaplarınız için. Bir sorum daha olcak ben akşamları onların kaldığı odanın lambasını açık bırakıyorum 10.30 11.00 kadar lamba açık kalıyo birde yavru muhabbet kuşu sesi dinletiyorum sizce yaptıklarım doğrumu veya ne yapmam gerek sizlerin vermiş olduğu bilgilerle inşallah ilk ağız yavrumu almayı temenni ediyorum. Hepiniz sağolun.

Yavru kus sesi iyi oldugu soyleniyor ama isigi o saate kadar acik tutmana gerek yok hatta hic tutma hava karardigi zaman birak uyusunlar

Geri