Hem salma hem üretim kafesi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve UMUR DAĞLAR tarafından 10 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. UMUR DAĞLAR

UMUR DAĞLAR Profesyonel

Beğenileri:
    0
    Yer:
    istanbul-kadıköy

Evde hobi olarak üretim yapıcağım için altı salmalı böyle bir kafes düşünüyorum fiyat olarak sizce nasıl ? Yada daha ucuz ve güzelini önericek var mı tavsiyelerinizi bekliyorum.

2. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Profesyonel

Beğenileri:
    9
    Yer:
    İstanbul/Esenler
    Bence fazla fiyatı pvc kullanacağına kendiniz yapın mdf den 40-50 tl felan tutuyor sadece mdf si kesimi tava ızgara ve ön tel en fazla 60-70 tl tutar 2 katlı 100x40x40 2 katlı bitane yapın istereseniz ömden atın projesini atım :D

3. UMUR DAĞLAR

UMUR DAĞLAR Profesyonel

Beğenileri:
    0
    Yer:
    istanbul-kadıköy
    Kendim yaparsam kötü birşey çıkar ortaya diye korkuyorum beceriksizim o konularda biraz :D

4. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Profesyonel

Beğenileri:
    11
    Yer:
    istanbul
    Bu fiyata 4 lü 6 lı pvc alırsın bence bira Pahalı. Ben pvc yi 2. El aldım temiz kullanılmış 10 göz 400 tl. Bence baya Pahalı 1 kafes 1 salma için ama tercih sizin

5. Resul OZYAMAN

Beğenileri:
    9
    Yer:
    İstanbul/Esenler
    öncelikle yaşınızı sorma kistiyorum yanı yaş derken nakliye olaylarını karşılayabilcek güçtemisiniz çünkü ben nakliyatla vs uğraşamam eğer nakliyatla uğraşabilirseniz size bi uygun pvc kafes bakayım internetten diyorum :D

6. UMUR DAĞLAR

UMUR DAĞLAR Profesyonel

Beğenileri:
    0
    Yer:
    istanbul-kadıköy
    Siz ne önerirsiniz peki ? Çomta büyük istemiyorum en fazla 2 katlı yeter şimdilik benim için sonrada büyütürüm. Temiz kullanılmış resimdekine benzer yada 2 katlı olan 2. El bulsam alırım bende.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:06 -->-> Daha önceki mesaj 02:03 --

21 yaşındayım :) çalışıyorum öğrenci değilim :D karşılayacak güçte hissediyorum 1 evim ve 1 arabam var taliplerimi bekliyorum :D şaka bir yana zaten araştırdığımda nakliyat için 60 70 civarı şeyler istiyorlar.

7. Resul OZYAMAN

Beğenileri:
    9
    Yer:
    İstanbul/Esenler
    Bu linklere bakın derim hepsi gayet güzel ve indirim yaparsınız ilk verdiğim link 4 katlı 2 2 ayrı kafes 1 tanesini alırsanız büyük olanı alın onuda 180 felan verir indirim yapmaya çalışın :D

linkler

82 boy 70 en ve 82 boy 83 en toplam 4 adet özel yapım kafes - Türkiye' nin en büyük ilan sitesi sahibinden.com

Pvc temiz üç katlı kafes - Türkiye' nin en büyük ilan sitesi sahibinden.com

1 tane 4 katlı pvc kafes yemlikleriyle falan satılık - Türkiye' nin en büyük ilan sitesi sahibinden.com

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:08 -->-> Daha önceki mesaj 01:08 --

birde bu var size çok gelir ama sizin oralarda :D

AZ KULLANILMIŞ ÇOK AMAÇLI PVC ÖZEL YAPIM KUŞ KAFESİ - Türkiye' nin en büyük ilan sitesi sahibinden.com

#7 Resul OZYAMAN, 10 Aralık 2014
    Son düzenleme: 10 Aralık 2014
  8. UMUR DAĞLAR

UMUR DAĞLAR Profesyonel

Beğenileri:
    0
    Yer:
    istanbul-kadıköy
    Teşekkürler hemen bakıyorum. :)

9. Resul OZYAMAN

Beğenileri:
    9
    Yer:
    İstanbul/Esenler
  10. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Profesyonel

Beğenileri:
    11
    Yer:
    istanbul
    Istanbul kafes e bak bir çok Seçenek mevcut ama ben senin yerinde olsam 1 Çifthane 35 tl ye 10 tl ye de çam yuvalık misss :) yavrular olunca da 1 Çifthane daha alırsın oldu bitti :) 1 göz pvc alanlara açıkcası anlam veremiyorum

11. Resul OZYAMAN

Beğenileri:
    9
    Yer:
    İstanbul/Esenler
    Bende anlamıyorum hani çoğu üretimci pvc kullanıyor ya o yüzden aşırı iyi sanıyorlar ama çifthaneler daha güzel bi dizecen abi odaya 5 tane üst üste ne güzel olur maliyeti de güzel pvc gibi değil ama pvc nin de güzel yanları var da ben bilmiyorum :D :D

12. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Muhabbet Kuşu Üreticisi

Beğenileri:
    368
    Yer:
    İstanbul/Pendik
    Ercan Ustam a katılıyorum bence çifthane al pvc ye hiç girme fiyat bence de pahalı

13. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Profesyonel

Beğenileri:
    11
    Yer:
    istanbul
    Çok kuş olunca ideal pvc temizliği kolay kendinden yuvalıklı felan bir de kuşlar birbirini Görmüyor sesten daha çabuk kızışıyorlar 1-2 çift için o maliyete girilmez

14. Ahmet Fatih ÖZKAN

Beğenileri:
    0
    Yer:
    İstanbul Üsküdar
  15. UMUR DAĞLAR

UMUR DAĞLAR Profesyonel

Beğenileri:
    0
    Yer:
    istanbul-kadıköy
    Arayıp sorucam iş çıkışı yolluypr mu acaba :D 5 kavanoz balıda benim dişiye yediririz :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:34 -->-> Daha önceki mesaj 10:31 --

Daha ayrı eve çıkamadık :D diğer isteğimde şık olsun beyaz oluyo pvc mobilyalara uyuyor bizimkiler birşey demiyor o zaman :D:D:D

Sayfayı Paylaş