petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hem salma hem üretim kafesi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve UMUR DAĞLAR tarafından 10 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. UMUR DAĞLAR

UMUR DAĞLAR New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0

Evde hobi olarak üretim yapıcağım için altı salmalı böyle bir kafes düşünüyorum fiyat olarak sizce nasıl ? Yada daha ucuz ve güzelini önericek var mı tavsiyelerinizi bekliyorum.

2. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    Bence fazla fiyatı pvc kullanacağına kendiniz yapın mdf den 40-50 tl felan tutuyor sadece mdf si kesimi tava ızgara ve ön tel en fazla 60-70 tl tutar 2 katlı 100x40x40 2 katlı bitane yapın istereseniz ömden atın projesini atım :D

3. UMUR DAĞLAR

UMUR DAĞLAR New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kendim yaparsam kötü birşey çıkar ortaya diye korkuyorum beceriksizim o konularda biraz :D

4. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    Bu fiyata 4 lü 6 lı pvc alırsın bence bira Pahalı. Ben pvc yi 2. El aldım temiz kullanılmış 10 göz 400 tl. Bence baya Pahalı 1 kafes 1 salma için ama tercih sizin

5. Resul OZYAMAN

Altın Üye

Beğenileri:
    9
    öncelikle yaşınızı sorma kistiyorum yanı yaş derken nakliye olaylarını karşılayabilcek güçtemisiniz çünkü ben nakliyatla vs uğraşamam eğer nakliyatla uğraşabilirseniz size bi uygun pvc kafes bakayım internetten diyorum :D

6. UMUR DAĞLAR

UMUR DAĞLAR New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Siz ne önerirsiniz peki ? Çomta büyük istemiyorum en fazla 2 katlı yeter şimdilik benim için sonrada büyütürüm. Temiz kullanılmış resimdekine benzer yada 2 katlı olan 2. El bulsam alırım bende.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:06 -->-> Daha önceki mesaj 02:03 --

21 yaşındayım :) çalışıyorum öğrenci değilim :D karşılayacak güçte hissediyorum 1 evim ve 1 arabam var taliplerimi bekliyorum :D şaka bir yana zaten araştırdığımda nakliyat için 60 70 civarı şeyler istiyorlar.

7. Resul OZYAMAN

Altın Üye

Beğenileri:
    9
    Bu linklere bakın derim hepsi gayet güzel ve indirim yaparsınız ilk verdiğim link 4 katlı 2 2 ayrı kafes 1 tanesini alırsanız büyük olanı alın onuda 180 felan verir indirim yapmaya çalışın :D

linkler

82 boy 70 en ve 82 boy 83 en toplam 4 adet özel yapım kafes - Türkiye' nin en büyük ilan sitesi sahibinden.com

Pvc temiz üç katlı kafes - Türkiye' nin en büyük ilan sitesi sahibinden.com

1 tane 4 katlı pvc kafes yemlikleriyle falan satılık - Türkiye' nin en büyük ilan sitesi sahibinden.com

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:08 -->-> Daha önceki mesaj 01:08 --

birde bu var size çok gelir ama sizin oralarda :D

AZ KULLANILMIŞ ÇOK AMAÇLI PVC ÖZEL YAPIM KUŞ KAFESİ - Türkiye' nin en büyük ilan sitesi sahibinden.com

#7 Resul OZYAMAN, 10 Aralık 2014
    Son düzenleme: 10 Aralık 2014
  8. UMUR DAĞLAR

UMUR DAĞLAR New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Teşekkürler hemen bakıyorum. :)

9. Resul OZYAMAN

Altın Üye

Beğenileri:
    9
  10. Ercan YAŞAR

Beğenileri:
    11
    Istanbul kafes e bak bir çok Seçenek mevcut ama ben senin yerinde olsam 1 Çifthane 35 tl ye 10 tl ye de çam yuvalık misss :) yavrular olunca da 1 Çifthane daha alırsın oldu bitti :) 1 göz pvc alanlara açıkcası anlam veremiyorum

11. Resul OZYAMAN

Altın Üye

Beğenileri:
    9
    Bende anlamıyorum hani çoğu üretimci pvc kullanıyor ya o yüzden aşırı iyi sanıyorlar ama çifthaneler daha güzel bi dizecen abi odaya 5 tane üst üste ne güzel olur maliyeti de güzel pvc gibi değil ama pvc nin de güzel yanları var da ben bilmiyorum :D :D

12. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Ercan Ustam a katılıyorum bence çifthane al pvc ye hiç girme fiyat bence de pahalı

13. Ercan YAŞAR

Beğenileri:
    11
    Çok kuş olunca ideal pvc temizliği kolay kendinden yuvalıklı felan bir de kuşlar birbirini Görmüyor sesten daha çabuk kızışıyorlar 1-2 çift için o maliyete girilmez

14. Ahmet Fatih ÖZKAN

Beğenileri:
    0
  15. UMUR DAĞLAR

UMUR DAĞLAR New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Arayıp sorucam iş çıkışı yolluypr mu acaba :D 5 kavanoz balıda benim dişiye yediririz :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:34 -->-> Daha önceki mesaj 10:31 --

Daha ayrı eve çıkamadık :D diğer isteğimde şık olsun beyaz oluyo pvc mobilyalara uyuyor bizimkiler birşey demiyor o zaman :D:D:D

Sayfayı Paylaş