petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

hem yiyor hem kaçıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Bedirhan KARAKOÇ tarafından 1 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    arkadaşlar kuşum daha 2 aylık elime yem koyunca geliyor yiyor kafesten çıkınca elime konuyor elimden elime atlıyor ama biryere koyduktan sonra önüne parmağımı getirince kaçıyor kafese kolay kolay girmiyor bu nasıl iş anlamadım ? :)

2. Samet Çağlar

ben elime marul alıyorum marula hasta benim kuş elimi kafese doğru götürüyorum az marul atıyorum kafese öyle giriyor yada az kovalıyom sıpayı yoruluyor giriyor :D

3. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar New Member

Beğenileri:
    0
    zamanla alısır dert etme kendıne :)

4. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    yav 2 gün once elimden kaçmıyordu şimdi kaçıyor kuşu alalı 6 gün oldu yarın 1 hafta olacak :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:18 -->-> Daha önceki mesaj 19:17 --

aynı zamanda kafamdan inmiyor kafamdan alıyorum bidaha kafama çıkıyor kafese sokmaya çalışınca kafa kafes kapısı açılınca kafa

Sayfayı Paylaş