Karadeniz Pet

hemde elimde :):)

• Konbuyu başlatan Bilal ELMAS
  • Başlangıç tarihi
Maşallah ne Guzellerys bi bize denk gelmdi bòylesi güzel kuslar insallah yavrularinida boyle güzelikte alirsiniz:)

Masallah vallaha.yapcak oldumu heryerde yapılabiliyorlarmak demek.yok sesiz ortam yok bilmem ne.hepsi bos.zamanı vardemek herseyim.beklemek lazim.bu video ıspatı.zaman yer mekan önemli degil demek

öncelikle oha diyorum.sağlıklı mubişleriniz olsun

Her zaman diyorum millet yok yukarıya koy yanlız birak diyor kuşlar yeterki istesin yer zaman mekan fark etmez.

benim kuşlar kafese yanaşınca ortalığı birbirine katıyor nerdeyse ayrı ev tutacam rahatsız olmasınlar diye :D

maşallah.bu hale gelmeleri için özel bir bakım yapıyormusunuz ?

Vay utanmazlar vay :D

maşallah.bu hale gelmeleri için özel bir bakım yapıyormusunuz ?

bu kuşlarımda cok enterasan bisey oldu, daha önce hobby amaçlı 4 tane cift besledim. yumurtada aldım. ancak benim özel eğittim erkek bir kusum vardı. videoda görünen sarı kus. ona cok es denemesi yaptım, ese attım ve sonucunda dişilerden hep dayak yedi :):) sonra vazgeçtim ve onu tek beslemeye başladım. sonra birgün rastgele dişi bir kus aldım. saldım kafese. önce cok kavga ettiler. sonra mama, yuvalık derken bu kıvama geldiler :) simdi cok mutlular :)

yumurta maması vermeye devam ediyormusunuz.benim dişi ishalden yeni çıktı zararı olurmu

Hayırlı olsun 0.36. saniyede sanki sizinkilere gülüyorlarmış gibi olmuş şans işte :D