petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Henüz 2 saat oldu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Alper BAKİ tarafından 29 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Alper BAKİ
    Gizli

Ama çok alıştı salmıyorum şu an ekimi kafese goturuyorum seviyorum elime çıkıyor ama tek sorunuz yem yemiyor ve su içmiyor :) yorumlarınızı beklerım

2. Numan Küçük
    Gizli

Bir hafta kafesinden çıkmaması gerekiyor alismasi icin. Dediginiz gibi elinize geliyorsa yavru henuz olmali. Ama siz en azindan 3 gün bir rahat birakin kafesin icine alissin. Kafesin disindan seslenirsin falan icinde seversin 3 4 gun.. daha iyi olucagi kanısındayım..

3. Alper BAKİ
    Gizli

Resim atayım istiyorsanız tesekkur ederım

4. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Yiyip içecektir mutlaka, dikkat edin. Yoksa elinize yem koyun ona sunun. İlk zamanları böyle olması doğal.. Çok yüklenmeyin ve 2-3 hafta kafesinde kalsın..

5. Eren Temiz
    Gizli

Merak etmeyin ilk gün yem yemesi normal. Yarın veya bir gün yer.

6. Doğuş ŞEKER

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    kafesine alışsın yer

7. Ya ben ne kadar şanssız insanın herkesi canayakın kuşlar geliyo bana korkak ve hiç alışmayan offf offf

8. Mehmet ŞEKER
    Gizli

alışınca yer. ama siz yine de kafesin tabanına yem dökün. çünkü yavru kuşlar kafesin tabanından yiyebiliyor.

Sayfayı Paylaş