Karadeniz Pet

Hep kuş olmaz Oscar a da maşallah ☺️

Ercan YAŞAR

Onursal Üye
2 aylıkken gençlik hastalığı atlatan ve Gelişimi zayıf olan Oscar ı daha önce paylaşmıştım. Şükür HIZLA izleri atıyoruz 4 ay ve 8 aylık halini yan yana koyunca fark belli oluyor :) oğlum 8 aylık oldu :)

Ben de kedi beslemek istiyorum ama tüyleri ortalığa saçılır diye korkuyorum.
Kedi beslenen evlerin çok temiz yerler olmadığını görüyorum. Hevesim kursağımda kalıyor. :)

Benim Arkadaşlarım da besliyor evet kedi biraz sorun Oscar ın tüy Dökümü az ve sadece belirli yerlerde gezme izni var. Alanını biliyor bazen kaçamak yapsa da :)

Maşallah, keyifle beslemeye devam et.
Gayet iyi olmuş ,baya Rot havasına girmiş.

Arabanın bagajında 3 çeşit köpek yemeği var.
Köpekler artık tanıdı beni, durduğumda etrafımı sarıyorlar. :)
4 ayaklı hasretimi sokaktaki canlılarla karşılıyorum.

Bende Öyleyim bir ara o hasreti bu Eylül Oscar la dindirdim. Çok zor zamanlar atlattık Ölümden döndü ailece daha da bağlandık. Ben bu hayatı bizle paylaşan her canlıyı sever ve saygı duyarım :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:46 -->-> Daha önceki mesaj 01:46 --

Maşallah, keyifle beslemeye devam et.
Gayet iyi olmuş ,baya Rot havasına girmiş.

Sağol :) hastalıktan çok çelimsiz kalmıştı toparladı :)

Güzel bir köpek maşallah. Mutlu bir yuvası olduğu her halinden belli.

Maşallah Ercan abi güzel bakımla,ilgiylr neler olabileceğininde örneği :)

[MENTION=5249]Ercan YAŞAR[/MENTION] Maşallah maşallah. Eski bir köpek sahibi olarak özlüyorum eski günleri. Bende tiger boxer ve golden retriever baktım daha önce. Bilirim o duyguları. Şimdiki evim bahçeli olmadığı için bakamıyorum maalesef.

[MENTION=5249]Ercan YAŞAR[/MENTION] Maşallah maşallah. Eski bir köpek sahibi olarak özlüyorum eski günleri. Bende tiger boxer ve golden retriever baktım daha önce. Bilirim o duyguları. Şimdiki evim bahçeli olmadığı için bakamıyorum maalesef.

Hayırlısı olsun. Güzel bir duygu açık konuşucam kuş sevdasının önüne geçiyor :)

maşallah :)

Ooo Oscar elimizde büyüdü kerata forumun Maskotu maşallah bayagi bayagi endamini almış Güle güle ve sağlıklı günlerde besleyin inşaallah

maşallah. sağlıklı büyüsün işallah

Sağolun arkadaşlar güzel dilekleriniz için

Göğsünde beyazlık mı var resim mi aldatıyor?

Evde beslemesi gunah olmasa bende cok istiyorum da iste malesef olmuyo :)
Sağlıkla büyüsün inşallah