Karadeniz Pet

Hep kuş olmaz Oscar a da maşallah ☺️

Göğsünde beyazlık mı var resim mi aldatıyor?

Beyazlık yok Göğüste Göğüs açılma Genişleme yaptı tüyde şu an tamamlıyor Orayı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:12 -->-> Daha önceki mesaj 18:12 --

Evde beslemesi gunah olmasa bende cok istiyorum da iste malesef olmuyo :)
Sağlıkla büyüsün inşallah

Allah'ın yarattığı canı evde beslemenin günah olduğunu düşünmüyorum. Görüşünüze saygım var.

Maşallah nasıl büyümüş gerçekten Ercan bey

Maşallah.
Bu arada dikkatimi bişey çekti. Kulakları ve kuyruk yerinde bu da demek oluyor ki sahibi köpek sevgisi hayvan sevgisi için besliyor yoksa gerekli gereksiz hayvanların kulağını kuyruğunu kesip gösterişli gösterme sevdasına ayrı bir kıl oluyorum

Fatih Çevik

Beyazlık yok Göğüste Göğüs açılma Genişleme yaptı tüyde şu an tamamlıyor Orayı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:12 -->-> Daha önceki mesaj 18:12 --

Allah'ın yarattığı canı evde beslemenin günah olduğunu düşünmüyorum. Görüşünüze saygım var.
Benim görüşüm bu degil abi ben buna karşıda degilim. Sadece dinimizde evde köpek beslemek günah diye geçiyor o yuzden dedim

Maşallah.
Bu arada dikkatimi bişey çekti. Kulakları ve kuyruk yerinde bu da demek oluyor ki sahibi köpek sevgisi hayvan sevgisi için besliyor yoksa gerekli gereksiz hayvanların kulağını kuyruğunu kesip gösterişli gösterme sevdasına ayrı bir kıl oluyorum

Fatih Çevik

Yasal olarakta yasak aslında görüpte bu işlemi yapan kişi ve veterinerlere kopek sahiplerine cezalar var. Zaten yapanlar kendilerini tatmin etmek için yapıyorlar. Oscar'ın her hali yakışıklı maşallah :)