Karadeniz Pet

Hepinize Teşekkürler

• Konbuyu başlatan Filiz BAYIR
  • Başlangıç tarihi
F

Filiz BAYIR

Guest
Arkadaşlar size çok teşekkür ediyorum forumdaki herkeseeeeeee çooooook teşekürler..sayenizde beceremeyeceğim en sonunda pes ediyorum dediğim anda imdadıma yetiştiniz ve yeni aldığım o gölgesinden bile korkan yavru mubişim 15 günde dün parmağımla kavga eder hale geldi...çok mutluyum sonunda başardım sizlerin sayesinde..bu siteyi kuran ve üye olan herkese çok teşekkür ediyorum..benim kadar bu konuda deneyimsiz ve cahil olan birini bile kuşların yaşı, cinsiyeti, eğitimi konusunda bilgili hale getirdiniz ya hepinize yürekten teşekkür ediyorum...Allah razı olsun...herkese manisa somdan kucak dolusu sevgiler...teşekkürler muhabbetkusu.com.tr :)

faydamız dokunduysa ne mutlu bizlere :D

hayırlı olsun :) bu işte sabır en önemli faktör

Mutlu olmak gülmek bedava olmaz şimdi de siz çok çalışıp bilge bir insan haline gelip insanlara neşe ve mutluluk vermelisiniz ;)

Başardınız sonunda Filiz hanım tebrikler :) bu işin bence en önemli kuralı sabır. Sabırlı olduduktan sonra oluyor herşey :)

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Mutlu olmak gülmek bedava olmaz şimdi de siz çok çalışıp bilge bir insan haline gelip insanlara neşe ve mutluluk vermelisiniz ;)

Ben de hep güler yüzlüyüm ama çok çabuk sinirleniyorum, olmayacak bir şey yaptıklarında kırıyorum etrafımdakileri. Bana da bir yol haritası çizer misin Sinancım?

Ben de hep güler yüzlüyüm ama çok çabuk sinirleniyorum, olmayacak bir şey yaptıklarında kırıyorum etrafımdakileri. Bana da bir yol haritası çizer misin Sinancım?

Levent Bey , yol haritanız belli bakırköy istikametine giden bir otobüse veya taksiye binerek kaydınızı yaptırmak ...:D ( Not : umarım tanımadığınız birinden, şakayı kaldırabiliyorsunuzdur.. :) )

sizin kadar bilgili olabilmek için daha katetmem gereken çok yolum var sayın hocam :rolleyes:

Estağfurullah bizimde çok şey öğrenmemiz gerek. Güzel yorumunuz için teşekkürler

Abi onun farkındayım aslında senin de farkında olman güzel halletcez onu :)

filiz hanım sizi mutlu görmek bizide mutlu eder

Tebrikler.
Sizde deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim. (Kendim için)

Sırası ile müsait zamanınızda bence paylaşmalısınız.
Olan sorunları ve nasıl üstesinden geldiğinizi paylaşırsanız sevinirim.

Filiz Hanim kuşunuza uzun ömür dilerim
Yaşini geçince yanina arkadaş da alsaniz hem siz evde yokken zavalli hayvan tek kalmaz hem de çok mutlu olur
Zaten o 1 yaşina geldiginde size tam alişmiş olur yanindaki arkadaşi da aliştirir
Ben mubişlerin yalniz birakilmasina çok üzülüyorum hele de sahibi çalişiyorsa daha da üzülüyorum
Kuşum 1 yaşina gelmişti tam eş alacagim zamandi ama kaybettim 1 hafta önce ve çok üzüldüm.
Keşke arkadaş alabilmek nasip olsaydi mutlu olsaydi yavrum diyorum

Tebrikler.
Sizde deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim. (Kendim için)

Sırası ile müsait zamanınızda bence paylaşmalısınız.
Olan sorunları ve nasıl üstesinden geldiğinizi paylaşırsanız sevinirim.

iyi düşünmüşsünüz teşekkürler..olan sorunlarla başlayayım...
kuşu alıp eve getirdikten sonra yanına yaklaşmaya bile cesaret edemedik çırpınıp duruyordu bizi görünce...benim buna tek çözümüm oldu ilk 1 hafta yemlikleri boş bırakmak...sürekli yere sofra bezi yaydım yedirim..şimdi sofra bezini görünce uçup uçup geliyor :)
ben böyle alıştırdım...çok ilgilendim inanın..çocuklarım çok korkutuyorlar onları mümkün olduğunca uzak tutmaya çalışıyorum..ele alıp sevmek istiyorlar :) sürekli anlatıyorum alışırsa o zaman hep gelecek elinize falan diye :)

önemli olan 1- kuşun güvenini kazanmak 2- dikkatini çekebilmek benim acizane fikrim bunlar tabiki

güvenini kazanabilmek için elimizden yem yiyebilmesi önemli dikkatini çekebilmek ise kuşun karakteriyle alakalı kimisi oyunu oyuncağı seviyor kimisi yiyecek şeyleri..kimisini yemle, elma marul havuç vb..çağırabilirsiniz kimisini sevdiği bir oyuncakla..
arkadaşlar yazdıklarımı ukalalık olarak algılamasınlar..benim uyguladıklarım sadece bunlar..yoksa hepsini buradaki arkadaşlardan öğrendim ve öğrenmeye devam ediyorum...herkese teşekkürler :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:46 -->-> Daha önceki mesaj 13:44 --

Filiz Hanim kuşunuza uzun ömür dilerim
Yaşini geçince yanina arkadaş da alsaniz hem siz evde yokken zavalli hayvan tek kalmaz hem de çok mutlu olur
Zaten o 1 yaşina geldiginde size tam alişmiş olur yanindaki arkadaşi da aliştirir
Ben mubişlerin yalniz birakilmasina çok üzülüyorum hele de sahibi çalişiyorsa daha da üzülüyorum
Kuşum 1 yaşina gelmişti tam eş alacagim zamandi ama kaybettim 1 hafta önce ve çok üzüldüm.
Keşke arkadaş alabilmek nasip olsaydi mutlu olsaydi yavrum diyorum

çok üzüldüm başınız sağolsun...

kader arkadaşım. sen çok iyi kalplisin. Allah kalbine göre verdi inan. ben de aynı düşüncedeyim bu forumdan çok şey öğrendim. bakalım benim minty nezaman tamamen alışacak?
Bu zamana kadar aştığın aşamaları yazarsan iyi olur bence. öğretici olur. hadi bakalım :)

kader arkadaşım. sen çok iyi kalplisin. Allah kalbine göre verdi inan. ben de aynı düşüncedeyim bu forumdan çok şey öğrendim. bakalım benim minty nezaman tamamen alışacak?
Bu zamana kadar aştığın aşamaları yazarsan iyi olur bence. öğretici olur. hadi bakalım :)

sağolasın o senin kalbinin güzelliği canım benim...
inşallah ikimiz için de herşey iyi olmaya devam edecek...ben hala korkuyorum değişir diye :) ilgilenmeye devam edicem inşallah...dün akşam çok güzeldi inşallah devamı gelecek :)