petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hepsi benden korkuyor :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Koray DANIŞMAZ tarafından 23 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. Koray DANIŞMAZ

Koray DANIŞMAZ Süper Moderatör
    Yönetici Altın Üye

Beğenileri:
    73
    Merhaba arkadaşlar 2 adet 5 katli kafes im var biri pvc diğeri ahsap kuşların yanına pek gitmiyorum yalnız gittiğimde felaket korkuyorlar nasıl davranmam gerek acaba

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:10 -->-> Daha önceki mesaj 13:55 --

Arkadaşlar

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Sakin bir şekilde yanlarında dur daha fazla vakit ayır onlara inşaallah cirpinmalari duracaktir

3. Yiğit SERİNSÖVÜT

Beğenileri:
    0
    Bende evin içine 1 çift bakıyorum.Kuşlar üretimhanede bakılmışlar 1 yaşındalar. 2 aydır evdeler ve aşırı derecede ürkekler. İlk zamana göre kafeste kendilerini çarpma azaldı ama yinede devam ediyo. Mama yapıyorum radyodan müzik dinletiyorum çok az da olsa ilerleme var bu durum bazen canımı sıksa da alışıcaklar diye umuyorum. Bir de yavru alırsam tam olucak ama bu ürkekle zor görülüyor. Kolay gelsin sizede..

4. Fatih Köle

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Benim kilerde öyle yanlarında durmak lazım ve kendilerine zarar vermeyeceğimize inanmaları lazım. biraz da sessiz bırakıyorsan ondan dolayı da kaynaklanıyor olabilir. müzüik felan açabilirsin. siz olmadğınız zamanlarda dinletebilirsiniz.

5. Koray DANIŞMAZ

Koray DANIŞMAZ Süper Moderatör
    Yönetici Altın Üye

Beğenileri:
    73
    Evet sessiz bırakıyorum galiba o yüzden olabilir inşallah düzelecek bakalim

6. EMRE OCAK

EMRE OCAK New Member

Beğenileri:
    0
    Daha fazla ilgi ve daha fazla onlara zarar vermeyeceğiniz konusunda güvenlerini kazanırsanız ve sesli kalabalık bir odada yaşarlarsa alışma süreci daha hızlı geçecektir sadece biraz sabır...

Sayfayı Paylaş