Karadeniz Pet

hepsı benım basıma gelıyor

• Konbuyu başlatan ömer duran yagar
  • Başlangıç tarihi
Ö

ömer duran yagar

Guest
Ry4mL1.jpg
[/url][/IMG]
ElBXX8.jpg
[/url][/IMG]arkadslar okuldan geldıgımde babam kuluckada olan 24 25 gunluk yavrusu olan dısımın erkegı cok kotu durumda dovdugunu babamın kurtardıgını soyledı erkek kusuma baktıgımda gagsının az bı tarafı catlamıs ama yem yıyebılıyor. ceresının sag kısmı tamamen kan babam kanamayı felan durdurmus su an yem yıyor fotoyu atarım bırazdan ne yapmam lazım bu arada bu dısım daha once 1 erkek oldu bunuda oldurecektı kurtardık bu dısyı baska dısıyle takas etcem.

bu sımdıkı halı
b8aq4Z.jpg
[/url][/IMG]

Moderatör tarafında düzenlendi:
of of of bunlar nasıl çiftleştiler ya.

hemen ayırın temizleyin hayvanı, hava bulunduğunz yerde soğuksa sıcak tutun vitamin verin. hatta ayrı odalara alın hayvanı şoka girmiştir o

Son düzenleme:
hemen ayırın temizleyin hayvanı, hava bulunduğunz yerde soğuksa sıcak tutun vitamin verin. hatta ayrı odalara alın hayvanı şoka girmiştir o

zaten bende aynısını yaptım suan herkesten cok korkuyor sımdıkı halının fotosunu atıyorum.

zaten bende aynısını yaptım suan herkesten cok korkuyor sımdıkı halının fotosunu atıyorum.

yara için merhem sürün mümkünse gece sürün oynamaz o sayede kremle.

birde yemi ve suyu aşağıya yakın bir yere alın, halsizleşip tünekte duramayabilir.

uff geçmiş olsun, ne yapmış bu dişi böyle :S

yara için merhem sürün mümkünse gece sürün oynamaz o sayede kremle.

birde yemi ve suyu aşağıya yakın bir yere alın, halsizleşip tünekte duramayabilir.

merhem olarak ne surebılırım.?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:12 -->-> Daha önceki mesaj 16:11 --

uff geçmiş olsun, ne yapmış bu dişi böyle :S

cok sagolun bu ılk degıl bundan once bırısını oldurmustu bu ıkıncı olcaktı babam sagolsun bu dısıyı degıstırcem. olmuyır boyle. babm olmassa ölmustu bu kusum

çok geçmiş olsun ilk defa böylesini görüyorum bu dişiler hepmi üstün olmaya çalışır benim dişimde erkegi dövüyor fakat cok abartılı degil inş iyileşir kuşun

çok geçmiş olsun ilk defa böylesini görüyorum bu dişiler hepmi üstün olmaya çalışır benim dişimde erkegi dövüyor fakat cok abartılı degil inş iyileşir kuşun

sagolun arkadsım dısılerın duzgunun bulmak zor ama artık arayıp tarayıp eslestıgı guzel bır kus bulcam erkegıme insallah.

Bildiğim kadarıyla yavruları erkek besler. Ayırırsan ne olacak ? Ustalara bunuda sor.

Bildiğim kadarıyla yavruları erkek besler. Ayırırsan ne olacak ? Ustalara bunuda sor.

yanlıs bılıyorsun galıba dısı besler yavruları benım bıldıgım kadarıyla. suana kadar yavrulara yem vceren hep dısımdı .

Geri