Karadeniz Pet

hepsı benım basıma gelıyor

• Konbuyu başlatan ömer duran yagar
  • Başlangıç tarihi
Geçmiş olsun çok üzüldüm ya

Geçmiş olsun nasıl bir dişiymiş o, ne hale getirmiş eşini.

kıyamam ya ne hale getirmiş yazık :( kadınlardan korkmalı cidden :D

ERKEĞE ŞİDDETE HAYIR. :D

Şaka bir yana çok geçmiş olsun.

Moderatör tarafında düzenlendi:
bendede aynı şey oldu önce babayı sonra 20 30 günlük yavrusunu öldürdü dişi

bendede aynı şey oldu önce babayı sonra 20 30 günlük yavrusunu öldürdü dişi

yavruyumu dıger bır arkadsta oyle dedı oldurebılır dıye ama suan cok ıyı bakıyor. yavrusuna. ne yapacagımı sasırdım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:50 -->-> Daha önceki mesaj 20:28 --

su an yem verdıgını gordum ama bılmıyorum egerkı boyle bırseyın ıhtrımalı dahı varsa ayırıyım.

yavruyumu dıger bır arkadsta oyle dedı oldurebılır dıye ama suan cok ıyı bakıyor. yavrusuna. ne yapacagımı sasırdım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:50 -->-> Daha önceki mesaj 20:28 --

su an yem verdıgını gordum ama bılmıyorum egerkı boyle bırseyın ıhtrımalı dahı varsa ayırıyım.

Bakiyorsa ayirma. Gözlemle.

Nokia 3310 ile gönderildi.

önce babayı sonra yeme yeni düşen yavruyu öldürmüştü

önce babayı sonra yeme yeni düşen yavruyu öldürmüştü

su an ıcın bır sey yok gozlemlıyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:37 -->-> Daha önceki mesaj 21:37 --

Bakiyorsa ayirma. Gözlemle.

Nokia 3310 ile gönderildi.

su an bende oyle yapıyorum. insallah zarar vermez.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:38 -->-> Daha önceki mesaj 21:37 --

Nedir son durum, kanaması durdu mu?

hmm ewt durdu hatta coktan durdu kanama su an yemegını felan yıyebılıyor. sureklı su ıcıyor artık yarına kadar krıtık bır bekleyıs var. ilgınız ıcın tesekkurler.

Maşallah diyelim, çok da şeker bir şey. Direnç artırması bakımından Sera Minerals öneririm.

içim cız etti yemin ederim :( benim de bir erkek kuşumu evde olmadığım bir zaman da yeni aldığımız dişisi öldürmüştü. o günden sonra beslemeyi bıraktım ama dayanamadım yeniden başladım allah yüzünüze bakmış çok geçmiş olsun. allah nazardan saklasın çok ta güzel bir kuş maşallah.
ilaç olarak da ''hipraminchok-p'' öneririm antibiyotiktir ama kısırlaştırmaz çok iyi araştırıp aldığım bir şeydi her yerde bulunmuyor veteriner yada sayılı eczanelerde kuş üreticilerinde bulunur.

içim cız etti yemin ederim :( benim de bir erkek kuşumu evde olmadığım bir zaman da yeni aldığımız dişisi öldürmüştü. o günden sonra beslemeyi bıraktım ama dayanamadım yeniden başladım allah yüzünüze bakmış çok geçmiş olsun. allah nazardan saklasın çok ta güzel bir kuş maşallah.
ilaç olarak da ''hipraminchok-p'' öneririm antibiyotiktir ama kısırlaştırmaz çok iyi araştırıp aldığım bir şeydi her yerde bulunmuyor veteriner yada sayılı eczanelerde kuş üreticilerinde bulunur.

sagolun hocam bnede dusundum ama bırakamam cok guzeller. ewt boyle vahsılıklerı var ama napalım artık. ayrıca bundan once baska bır erkegı daha oldurmustu bunu oldurmeden kurtardık.

iyi yapmışsınız tabi dişinin de canı var onu sahiplendirmek gerek ama erkeğe bir süre yalnız ve özel bir bakım uygulayın saygılar.

Geri