Karadeniz Pet

her aklıma geldiğinde aglıyorum acımı bi nebze geçirmek için..

barısalgın

Meraklı Üye
yeni bi dost sahiplenmek istiyorum üreticiden almak istiyorum bu kusları attı yorumlarınızı alabilir miyim değerli dostlar abiler üstadlar..

Ekli dosyalar

• IMG_0828.JPG
    IMG_0828.JPG
    102.1 KB · Görüntüleme: 64
  • IMG_0829.JPG
    IMG_0829.JPG
    99.5 KB · Görüntüleme: 66
  • IMG_0830.JPG
    IMG_0830.JPG
    113.3 KB · Görüntüleme: 60
Açık mavi çok güzele benziyor. Benimkini andırdı. Onunda başı parazitlerle dertte. Elimden gelen herşeyi yapıyorum ama bu son olucak kesinlikle. Bir daha asla bulaşmam. Mısır çarşısından aldım ve şuan bin pişmanım. Bu arada başlık ve içerik pek uyuşmuyor :D

Güzel ve diri yavrular maşallah

Açık mavi çok güzele benziyor. Benimkini andırdı. Onunda başı parazitlerle dertte. Elimden gelen herşeyi yapıyorum ama bu son olucak kesinlikle. Bir daha asla bulaşmam. Mısır çarşısından aldım ve şuan bin pişmanım. Bu arada başlık ve içerik pek uyuşmuyor :D
uyusmama sebebi nedir yeni bi yavru sahiplenmek istiyorum daha dogrusu zorundayım nasıl bir bagım vardı eski kusla bilseniz anlarsınız beni..

uyusmama sebebi nedir yeni bi yavru sahiplenmek istiyorum daha dogrusu zorundayım nasıl bir bagım vardı eski kusla bilseniz anlarsınız beni..
Önceki muhabbetininin öldüğü anlaşılıyor ama yazmayınca yinede kuşkuda bırakıyor. Dediğim gibi temiz olmasını istiyorsanız işi bilenden alın evde hobi amaçlı üretenden. İyi akşamlar

Hangi ildesiniz

HTC Desire 816G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kuş sahiplenirken tek bildiğim sizin içinize sineni almanız gerektiği..Burda herkesin gözüne,gönlüne hitap eden kuş başka olacaktır.Önemli olan hangisi sizin gönlünüze düştü :).Sonuçta ömrü boyunca yoldaşı olacak olan sizsiniz.

Kuş sahiplenirken tek bildiğim sizin içinize sineni almanız gerektiği..Burda herkesin gözüne,gönlüne hitap eden kuş başka olacaktır.Önemli olan hangisi sizin gönlünüze düştü :).Sonuçta ömrü boyunca yoldaşı olacak olan sizsiniz.
teşekkürler sağolun yorumunuz için ben eski kuşumla aynı renk istiyorum işte :)

Geri