petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Her gün başa dönüyoruz gibi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Elin Kua tarafından 30 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Elin Kua

Elin Kua Guest

iki gündür kafese elime soktuğumda 5-6 dakikada alışıyor. ama her gün başa dönüyoruz. tam olarak alışacak mı;? hep böyle mi olacak?

2. Sinan Altın

Yavru mu :) Ben bir süre kafese elimi soktum ama ona dokunmadım.Sakince parmagımı uzattım.Korkup kaçmamaya başlayınca hafifce göbefine dokundum ve parmagıma çıktı.Adım adım yapmalı ve sabretmelisin.

3. Elin Kua

Elin Kua Guest

evet yavru, parmağıma kolay çıkmıyor ama çıkınca da inmiyor :)

4. quatro

quatro Guest

ya bende bole alısıyo bana odama gidince öterek cairiyor sonra ki gün yeni sahibi gibi oluyom balık hafızalı :D

5. Elin Kua

Elin Kua Guest

aynen :) öğleden sonra iyiyiz, sabahları yabancı :D

6. Sinan Altın

Parmagına aldıgın gibi indirmeyi dene.Göbegini tünege dokundur bu seferde parmagından tünege geçer.Ben öyle indiriyorum parmagımdan, kuşu alıştırma içerikli konuları okumak çok yardımcı oluyor.

7. Elin Kua

Elin Kua Guest

deniyorum ama arkasını tüneğe dönüyor :)

8. Sinan Altın

Sabah daha hiperaktifler :)

9. Elin Kua

Elin Kua Guest

evet öyleler :)

Sayfayı Paylaş