Karadeniz Pet

Hergün aynı konuyu açanlar yada aynı konuyu günde bir kaç kez açanlar...

Günlük 1 tane konu için az neden diye sorarsanız kuşu v.s hastalanır veya şöyle olabilir forumda mod olur 2 kişi konuların 1'ni silebilir yani veya konu düzgün açılmamışsa mod onu düzenler. Günlük 1 konu baya yetersiz yani hiç açmasın ondan daha iyidir bence.

hergün bir konu açsın demiyoruz zaten ama bir sınırı olmalı mesela cinsiyet ve ırkta bir günde bir konu açılabilsin soru ve cevaplarda 1 -2 konu açabilsin bi sınırlama olmazsa vay halimize paylaştım yazdığı cevabı ne beklersin ki böyle birinden ?

uyarınca yol gösterince asabi oluyoruz :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:13 -->-> Daha önceki mesaj 00:08 --

ut363.jpg

bu kafa yapısında bir insana ne anlatabilirsiniz ki hem verilen cevapları beyenmiyor hemde inadına hergün konu açacakmış ne perhiz ne lahana turşusu foruma kimler katıldı :(

İyiymiş ya çok güldüm.

Evet çok haklısınız. Ben çok uyarıyorum yeni üyeleri ama dinlemiyorlar. Adamın biri 30 tane konu açmış bir ayda ve sadece 87 mesajı var. Bunu gibi üyeler uzaklaştırılmalı bence.

Hayırlı akşamlar, kusura bakmayın rahatsız ediyorum ama aklıma takılan bir şey var sizin yorumunuzla ilgili. Lütfen yanlış anlamayın. Benim 92 mesajım var ve açtığım konu sayısı 25, açtığım konuları kontrol edince hiçbirinde insanların ilgisini çekmek için "ACİL!, LÜTFEN!" gibi ünlemler yapmadığımı gördüm. Çoğu açtığım konuda kuşumun resimleri, yem hakkında bir kaç abartısız soru vardı. Demeye çalıştığım sizin bahsettiğiniz konu haklı bir konu fakat her mesaj sayısı az, açtığı konu fazla kişilerin uzaklaştırılması demek kurunun yanında yaşında yanması demek bence. Tekrar hayırlı akşamlar...

İyiymiş ya çok güldüm.

işte gülüyoruz şükür blockladım artık görmem heralde :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:25 -->-> Daha önceki mesaj 00:25 --

Hayırlı akşamlar, kusura bakmayın rahatsız ediyorum ama aklıma takılan bir şey var sizin yorumunuzla ilgili. Lütfen yanlış anlamayın. Benim 92 mesajım var ve açtığım konu sayısı 25, açtığım konuları kontrol edince hiçbirinde insanların ilgisini çekmek için "ACİL!, LÜTFEN!" gibi ünlemler yapmadığımı gördüm. Çoğu açtığım konuda kuşumun resimleri, yem hakkında bir kaç abartısız soru vardı. Demeye çalıştığım sizin bahsettiğiniz konu haklı bir konu fakat her mesaj sayısı az, açtığı konu fazla kişilerin uzaklaştırılması demek kurunun yanında yaşında yanması demek bence. Tekrar hayırlı akşamlar...

siz konuyu yanlış anlamışsınız aynı konuyu sürekli soranlara bizim lafımıkz yoksa tabiki istediğiniz kadar farklı konu açarsınız.

sen hangı hakla böle bişey paylaşabiliyosun ya kım verdı sana bu hakkı ınsanları ne duruma dusurdugunun farkındamısın sen senın yüzünden insanlar bnm hakkımda neller düşüncek kuş hakında bısey bılmıyor olablırm ama salak degılım tmm mı sen önce mumkunse hıcbıseyden anlamıyorsan öncelıkle bır bayanla nasıl konusulcagnı nasıl davraılması erktıgını öğren bence bu sıtede önce senın gbı saygısız insanlar temızlenmelı bir daha sakın benım hakkımda yorum yapmaya kalkışim deme sakın . . . sana düşmezz bu

Arkadaslar sakın oluyoruz :)
Olur boyle seyler yani abartmaya gerek yok. Dediğim gibi bir kişiye indirgememek lazımdı ama oldu bi kere.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

hanımefendi çok haklı.banda yapılsa bende bu tepkiyi verirdim :D:D hep yeni üyeler hep !

allh askına açtıgm konulara bı bakarmısınz kişi çok bilioya anca konuuşuyor bı falıyet yok bılmem gereken ne vars sordum böle bi site varken faydalanmak istedim ama bazıları bizm bilgisizliğimzden acemiliğimzden faydalanıp kendılerıne pay çıkarmaya calışıyor bu ara yenı üye çok oalbilr normaldır sevinmeniz lazm uyeler artıyor demkkı kus sevn ınsnlar gercktn var die adamın bna yaptıgna bak hiç ddüşnmeden ne duruma sokktugunun farkında degıl bnı sen yenı üye olmayabılırsın ama ınsan derkı hanı onlar yenı bı sure sonra öğrenır alışır dıe dusuncek kapasite yok kı bırde benım kapasiteme laf edıyor çok akılllı ınsanms gercktn

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:39 -->-> Daha önceki mesaj 00:37 --

arkadaslar bu sıtede kac tane bayan üye var allh askına erkek erkege konusmaktan bayanlarla nasıl konuşulması erektıgını unutuyor ınsanlar bıraz saygı ltfen gercektn bazıları ınsanların karsısında benı salak konumuna düşürmeye çalışıyor en azından bn öyle düşünüyorum diğer bayanları bilemem tabikkide ..

tarçın ve şaşkını engellediğimden yazdıklarını görmüyorum çok hoş ve ben konuyu tek kişiye indirgemedim o sadece bir örnek ;) ben burdan öğrenebilirsin diye link veriyorum agresifsin diyor yorumlar yeterli gelmiyor bana diye yeni konu açıyorum diyor madem burdakilerin yorumlarını beğenmiyorsun tekrar niye soruyorsun neyse zaten yeteri kadar sıkıldım hanımefendiden engelledim rahatım şimdi ;)

sözlerm batıyor çnki beyfendıye bıraz dokundu ondan rahatladı ayrıca ben begenemedım demedım açtıgım konuya nası devm edılmesnı bılmedgım ıçın yenı konu açtım çnki adı üstünde yenıyım ama artık öğrendım bu gbı kapasitesizlerin cenelerını dınlıcek degılım anca boşş yapıolar cnkı ayrca ben begenmedım demedım yetrlı gelmedı dedım demkkı o anda sıtede çok kkıışı açık degıldı yorum alamadım fln fıln dha bırsuru sayabılırm ama bu dha ıı bır yorum almama engel degıl yenı konu açma amacım buydu ama beyfndı haksızlık yapıyor sureklı aynı soruları soran bırı degılım bn açtıgım konulara bakabılrsınz

bu arada hanımefendiye bir sorum daha var madem bilgili olduğumu düşünmüyor ve yetersiz cevaplar alıyormuş her konusundan sonra özelden neden mesaj atıyor.

ut4bl.jpg

bir şeyleri merak edebilirsiniz ama işi taciz boyutuna getirmemek lazım ve aldığım duyuma göre yine bayan olduğuna baskı yapmış bayanları davet etmiş olsun ne diyelim kendisine

ya sen nası bı ınsansın senı ADAM SANDIM DANIŞMAK İSTEDİM bu kadar basit bilgili bi İNSAN SANDIM ama sn sdce boş bı kukla gbisin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:55 -->-> Daha önceki mesaj 00:54 --

bayanları avet etmk gbı bı nıetım yok ama senın içine ÖYLE BİR FESAT KAÇMIŞ Kİ AKLIN HEP KÖTÜ YERLERDE NASI BI ERBIYEDIR BN ANLAMADIM ANLAYAN VARSA BANADA ANLATSIN ARKADASAR LÜTFEN

sözlerm batıyor çnki beyfendıye bıraz dokundu ondan rahatladı ayrıca ben begenemedım demedım açtıgım konuya nası devm edılmesnı bılmedgım ıçın yenı konu açtım çnki adı üstünde yenıyım ama artık öğrendım bu gbı kapasitesizlerin cenelerını dınlıcek degılım anca boşş yapıolar cnkı ayrca ben begenmedım demedım yetrlı gelmedı dedım demkkı o anda sıtede çok kkıışı açık degıldı yorum alamadım fln fıln dha bırsuru sayabılırm ama bu dha ıı bır yorum almama engel degıl yenı konu açma amacım buydu ama beyfndı haksızlık yapıyor sureklı aynı soruları soran bırı degılım bn açtıgım konulara bakabılrsınz

affınıza sığınarak bir soru soracağım.yukarıdaki yazınızda demişsinizki.yazdığınızı beğenmedim değil yeterli gelmedi demişsiniz.bilmeiğiniz bir konu hakkında soru sormuşsunuz buraya kadar güzel fakat bilmediğiniz şey size nasıl yeterli gelmez anlamadım.demekki buradaki insanların verdiği cevaplara güveniniz yok.o zaman kusura bakmayın ama etrafınızda muhakkak veteriner vardır.oradan da bilgi alabilirsiniz

Net bırsey alamayınca siz olsanız ne yaparsınz

boyle güzel bir topic bu şekle dönmemeli.burası bilgi paylaşım platformu tartışma yeri değil.lütfen bir son verin.

ya ltfen insanlr taasndn ktü algılanıyorum ltfn susarmısnz sizde bellıkı tet mıdır her kmse yaknda tanıosunz dha fzl bısy duymk istemiorm sdce bu steye güvndm soruarımı sordm net bısy alamadım dmkkı kı tkrr sordm aynı konunun ustune nasıl yazılkdıgnı bılseydm tkrr knu açmzdm bu kdr basıt ama konularıma bakarsanız kç tne knu açısım hngısıını tkrr tkrr sormusum gorursunz ya bı kere tekrarlamışmdr yda 2 kre emın olun ucuncusnu bulamazsınz bu beyfndının neden bnı ön plana koyduguna sasıyrm burda bnden çok çok çok dha fzla konu tkrrlayan kışıler var bn kötü yargılanıyorum ve gercktn insanlarn hakkımda olur olmadık seyler düşnmesini istemıyorum yanlş anlaşılmak hc istemiyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:15 -->-> Daha önceki mesaj 01:14 --

insanlr bnmle ugrasmayı bırakırsa bnde bı son vermek istiyorum asla kendı ezdirmem susmamı beklemeyın

Net bırsey alamayınca siz olsanız ne yaparsınz

bilinmedik şeylerin yeterli veya yetersizliğini bilemezsiniz.herkezin az çok bildiği şeyler var.bunları size bize yardım olsun diye paylaşıyorlar.birazda mantıkla alakalı.aklınıza ne yatıyorsa,yatan veya yatmayan şeyleri sadece buradan değil google amcaya yazarsan çıkar bir şeyler,ama oraya yazacağın şeylerde yine bizim sitemize yönlendirir sizi.benimde bazen sorularım oluyor arkadaşlar iyi kötü cevap veriyorlar,benim kafama yatarsa veya yatmazsa herkeze teşekkür ediyorum konuyu kapatıyorum.başka yollarla araştırmaya devam ediyorum,çok fazla kasmaya gerek yok

Bu kadar basit meseleler için kalp kırmaya, işi hakaret boyutuna getirmeye, "adam sandım, vs.." gibi sözler sarf etmeye hiç gerek yok.
Burada herkes birbirine yardımcı olmaya çalışıyor. Kimi zaman sabırsızlanıyoruz, acele ediyoruz, bazı şeyler hemen olsun istiyoruz, kaldı ki bu işlerin bir sürü alternatifi var. Örneğin kimisi kuşu hasta olduğunda vitaminle iyileştirir, kimisi suyuna aspirin ezer, ya da kimisi kafes tabanına atıyorum kum serer, kimisi talaş, kimisi gazete.. anlatabiliyor muyum? Yani bir problemin asla net bir çözümü olmaz çünkü her muhabbetin huyu suyu farklı olduğu gibi, bazı şeylere gösterecekleri reaksiyonlar da farklıdır. Net bir yanıt alamadığınızı düşünmeniz bundan kaynaklanıyor olabilir.
Son olarak da şunu söylemek istiyorum; bu tarz tartışmalar bu siteye ve bizlere yakışmıyor. Özellikle insanların kişiliğine hakaret içerikli mesajlar çok çirkin.

arkadaşım benide yanlış anlamayın ama .inanın yazılarınızı okurken çok zorlanıyorum.bence daha anlaşılır yazınki daha çok yardım görün.çok kopuk kopuk okudum.sesli harfleri yutmayın onlarıda koyun :)))

şuanda hızlı hızlı yazmaya calıştıgım için kelimeleri bazen eksık yazabılıyorum kusura bakmayın

Geri