Karadeniz Pet

Hergün aynı konuyu açanlar yada aynı konuyu günde bir kaç kez açanlar...

konu kapandıgına göre iyi geceler diyelim mi :)

bak arkadaşım tartıştığın insan ile epey zamandır iyi bir arkadaşlığımız var,ne seni savunuyorum ne onu,sadece konunun çok uzaması herkezi rahatsız etti.bence bu konu kapansın[/QUOTE
kapandı zaten umrumda olan bırısı degıl tartısmaya deymez ben sadece derdimi anlatmakk istedım bu konuyla ılgılı benı ön plana koyması benı çok rahatsız ettı bır daha yapılmazsa sewınırım herkez gıbı kendimi savubdun yapmam gerekenı yaptım diye düşüyorum ben çok uzamış olabilir ama keyfımden yapmıyorum bunu gercekten haksızlıga ugruyorum cunkı adam bana bayanlara dawet mı bu dedi ya sizce saygı bu nun neresinde bırakında payını verım okuyamıyor olsa bıle ben solıcegımı söledım zaten herneyse kapnsın artık su konnu

arkadaşlar konu gerçekten uzamış ama hanım efendinin son konusu tüy dökümüne verdiğim cevabı ve bunun üstüne beni agresiflikle suçlamasını zaten görürsünüz. hanım efendiye link veriyorum buraya bak incele zaten gerek kalmaz sorularına diyorum anlamıyor anlamak istemiyor ayrıca bu hanım efendi her konusunun başına genellikle acilll yazıyor ki acilll ayrdım neymiş konu yumurtamı varmış ? acilll yardım neymiş dişi kızışmış mı ? kusura bakmayında bu yeni eskiyle alakalı değil bu kendini bilmezlik böyle yapan insanlar yüzünden gerçekten acil konulara bakmıyorum artık.

birde belirttiğim gibi kimsenin konusuna yorum yapmak zorunda değilim her konu açtığında özel mesaj atan bir insan bana. neyse gerçekten uzamasın.

bayan mış ama bayanlığını bilememiş sizin alıntı yaptıklarınızdan gördüğüm kadarı ile kaale bile alınmayacak birisiymiş ama insan hata yapar.

kendisine bir teklifim var altta adım soyadım yazıyor madem bu kadar meraklı uşaı versin kendisi eli kolu ne kadar uzunmuş ve ne yapacakmış görelim. ve son olarak pısırıp kaçmadım hanımefendiyi o kadar umursamıyorum ki 2 bölüm dizi izledim. neyse kendisine verdiğim son cevaptır.

istenirse muhammet bey üyeliğimide silebilir ama böyle üyeler yüzünden yeteri kadar sıkıldım.

dediğim gibi hanım efendinin tüy dökümü konusuna yapğtığım ilk yoruma bakın lütfen ve bundan önce kime ne yazdıklarıma

neyse söylenecek çok şey var ama susmakta bir erdemdir tarçın hanımefendi selametle

bn sana her konu açtgımda özel mesaj mı attım senın agzın ne konusuyor ya bır kere sordum bır bılgın var sandım zaten cevap vermedın bıle bende ırsey demedım lutfen iftira atma yularda allah var bigün öyle bi çarpılırsınkı şahın kayar ayrıca konulaarıma bakın benım gızlım saklım yok sen benı baskasıyla karıştırdın galıba ben kac kere accılll yazdım ya nası bır yalancısın sen ayrıca konuş konuş susmakta erdemdır de agzımı açmak istemiyorum lütfen bı sus ya

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:14 -->-> Daha önceki mesaj 02:12 --

keske dizine kaldıgın yerden devam etseydın sen ya uykumu kacırdın gerckten

herkese iyi geceler :) ben kendi açımdan sizi böyle gereksiz bir konuya kitlediğim için özür dilerim.

insan sitede ki eski bayanları özlüyor yoklukları çok belli selen hanım, mana hanım , sevtap hanım düzey güzel bir şeydi.

herkese tekrar iyi geceler ve özürler boşyere gereksiz bir konuda meşguliyet verdim. ;)

ercan reis uyma sen boşver

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:22 -->-> Daha önceki mesaj 02:21 --

benim adım ezel.buraya intikam almaya geldim

Slklntl ne buncuk
: )))-
HTC Explorer A310e cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

ercan reis uyma sen boşver

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:22 -->-> Daha önceki mesaj 02:21 --

benim adım ezel.buraya intikam almaya geldim

iyi geceler :) sabah a yol aldık ama olsun :)

Ortada bir mesele yok. Hiç değmez kırgın olmaya. Herkese iyi sabahlar.

Yahu sabah sabah iyi güldümq bunun için bu kadar tartışılır mı iki tarafts da var hata ted arkadaş rahatsız olduysa moda bildirir mod gereken kişiyi uyarır tarçın hanımda genç bir bayan herhaldew konuşma tarzıq ve söylevlerinden çıkarım yaptım oda ağure ithamda bulunmuş iki tarafta boş değil neydrkit konu kapanmış telefondan yazdım yazım yanlışı olursa affola,

LT22i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

affetmem ben buraya ceza kesmeye geldim !

tebrikler güzel bir konuya değinmişsin ama birde o an konuyu acan kişi adına düşünürsek belki bazıları kendi açılarından haklı olabilirler düşünsenize kişi yeni kuş alıyor biraz zaman geciyor ve yumurta heyecanı sarıyor v.vs yani onlarda bazen kendilerince haklı olabilirler

rencide olayı hiç iyi değil arkadaşlar iki taraflı birbirinizi kırıyorsunuz. yani bu konu için tartışmaya değmez. birbirinizin konularını eleştirip, mesajlarını göstermeniz doğru değil. umarım en kısa zamanda düzelir kırgınlıklar

Geri