Karadeniz Pet

Hergün aynı konuyu açanlar yada aynı konuyu günde bir kaç kez açanlar...

iş ten ziyade avcılık huyum yok :D

sen zeytinburnunu paris felanmı sanıyon hep kro keri ler var la

panpa sen zeytinburnunda kro keri var diyorsunda ben onların vatanında yaşıyorum. Sultanbeyli :D yani zeytinburnu bizim oraya oranla paris sayılr

la sen nasıl bişisin selam diye girdik jumbo diye çıktık ırk mevzusuna geldik : DDDD

bn bikaç kere yakaladım aynı konuyu açmayınız yazdım kimse yazmıo dendi :D

evet özellikle son günlerde bu seyler cogaldı uyarılmasına ragmen devam ettıler özellikle musa351 ve büşra333 nickli kullanıcılar aynı kişilermi diye düşünüyor insan :)

evet özellikle son günlerde bu seyler cogaldı uyarılmasına ragmen devam ettıler özellikle musa351 ve büşra333 nickli kullanıcılar aynı kişilermi diye düşünüyor insan :)

aynı kişiler hatta başka bir forumda karşılaştığımdan sordum tersledi ama aynı kişi

Adamlara fazla konu aciyorsunuz yanlis yere aciyorsunuz dedik diye bizim kuslarda hastalansin diye beddua ettiler :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Valla kardesim derbederin saydigi uyelerden beddua aldik :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Valla onların ayıbı beddua dönüp dolaşıp sahibini bulurmuş ;)

LT22i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Valla onların ayıbı beddua dönüp dolaşıp sahibini bulurmuş ;)

entresan insanlar ne diyim muhabbet kuşu sevdasına buraya kaydolup bir canlıya beddua etmek anlamıyorum bunu ha kendi kuşun ha başkasının kuşu can bu yahu

entresan insanlar ne diyim muhabbet kuşu sevdasına buraya kaydolup bir canlıya beddua etmek anlamıyorum bunu ha kendi kuşun ha başkasının kuşu can bu yahu

He he diyip geçeceksiniz hocam ben takmıyorum

Geri