Karadeniz Pet

herkes doğum günlerini yazabilir mi

Bu site çok neşeli yaa :) Gerçekten hepiniz çok iyi insanlarsınız. Ben buraya üye olurken diyordum ki kendi kendime herhalde sessiz sakin bir ortamdır. Bir konuda soru soruluyorsa eğer ona kısa bir cevap verilip geçiştiriliyordur. Ama içeri girince gerçekten çok farklı bir dünya varmış :) İnanın bu ortama geç kaldığım için kendimi çok şanssız hissediyorum. Ama şuan burada sizlerle birlikte olduğum içinde çok şanslıyım :) Bundan böyle okuldan vakit kaldıkça sizlerle birlikte olmaya çalışacağım. Şimdilik herkese iyi geceler diliyorum. Müsadenizle benim çıkmam gerekiyor. Yarın görüşmek ümidiyle. Hoşçakalın.

Bu site çok neşeli yaa :) Gerçekten hepiniz çok iyi insanlarsınız. Ben buraya üye olurken diyordum ki kendi kendime herhalde sessiz sakin bir ortamdır. Bir konuda soru soruluyorsa eğer ona kısa bir cevap verilip geçiştiriliyordur. Ama içeri girince gerçekten çok farklı bir dünya varmış :) İnanın bu ortama geç kaldığım için kendimi çok şanssız hissediyorum. Ama şuan burada sizlerle birlikte olduğum içinde çok şanslıyım :) Bundan böyle okuldan vakit kaldıkça sizlerle birlikte olmaya çalışacağım. Şimdilik herkese iyi geceler diliyorum. Müsadenizle benim çıkmam gerekiyor. Yarın görüşmek ümidiyle. Hoşçakalın.

evet öyleyiz dir arada bazen 2 3 tane elman cıkar ama sonra icabına bakılır tabi genelde böyle neşeliyizdir...

bunlar daha hiç bişey şöyle 1-2 hafta geçsin siz ondan sonra görün.Yarın görüşmek üzere.....

13 ağustos 1991 12 ağustosta dogucaktım 13 e kaldı :) aksam aksam :D

inceden sıcakların başladığı bir 23 mayıs günü Ankaranın Gazi Üniversitesi hastahane koridorlarından benim sesim yankılanmaya başlamış akşam üzeri :D 1990

20 Mayıs 1984
19 Mayıs'ı kutladiktan hemen sonra :)

15.11.1997

Sizler yolu yarılamışsınız. Ben daha başındayım :D

En şansızlar dan biriside benim 24 Kasım 1981, hiç kimse kutlamadı benim doğum günümü. hediyeleri hep öğretmenlere verdiler. Hediyesiz kaldım ben. Şaka maka yaşlanmışız:(