Karadeniz Pet

Herkes kuşunun fotoğrafını koyabilir mi?

Benim can dostum yakışıklım da bu.

nGboO5.jpg

çok Tatlı yahu yerim ben bu kuşları

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:43 -->-> Daha önceki mesaj 23:02 --

:) başka kuşunu bize göstermek isteyen yok mu ?

şimdiye değin en güzel kuş profili sarı pamuk kafa..;)

d72aa37f1c1f6913df4c7eb56868b049.jpg

Dün aldığım çift kuşlarımdan bir kare daha paylaşmak istedim. Daha ikinci günleri olmasına rağmen o kadar cana yakınlar ki, çok mutlu oldum. MAAŞALLAH demeyi unutmayın lütfen. Herkesin kuşuna kocaman bir MAAŞALLAH. :D

10672323_10152816893192094_858350103952456828_n.jpg

Kuşumun şuan ki haline çok benziyor. O da 2-3 aylık. Daha cinsiyetini anlayamadım ama. Burununun rengi değişti biraz. Bu arada avatarım da ki kuşla bir karşılaştır çok benziyorlar.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:45 -->-> Daha önceki mesaj 02:44 --

Dün aldığım çift kuşlarımdan bir kare daha paylaşmak istedim. Daha ikinci günleri olmasına rağmen o kadar cana yakınlar ki, çok mutlu oldum. MAAŞALLAH demeyi unutmayın lütfen. Herkesin kuşuna kocaman bir MAAŞALLAH. :D

10672323_10152816893192094_858350103952456828_n.jpg

Maşallah yavrularınız çok güzel. Allah bağışlasın. Ama eş olmak için bence çok küçükler.

Son düzenleme:
WrXLN2.jpg
[/IMG]
66DLo7.jpg

3ROnm2.jpg

R6glW6.jpg

pY5pdm.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:01 -->-> Daha önceki mesaj 20:52 --

zor oldu yüklemek

b4vo6V.jpg

dqLVBL.jpg

q2AX7V.jpg

Bunlar da benim kuşlar ������

Son düzenleme:
Buda benden :)

ynjnak.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:00 -->-> Daha önceki mesaj 19:09 --

cinsiyeti erkek [MENTION=2093]erkan[/MENTION] pelivan

Hepinizin kuşları birbirinden güzel.

Insanları tanıdıkça hayvanları seveceksin

PEGVQd.jpg

Bizim BOBO internet hastası :D PC olmazsa mobilden takip eder :D
78QLAL.jpg

Son düzenleme:
Kuşumun şuan ki haline çok benziyor. O da 2-3 aylık. Daha cinsiyetini anlayamadım ama. Burununun rengi değişti biraz. Bu arada avatarım da ki kuşla bir karşılaştır çok benziyorlar.

Maşallah yavrularınız çok güzel. Allah bağışlasın. Ama eş olmak için bence çok küçükler.

Evet gerçekten benziyorlarmış yaw :)

bir fotoğraf daha koyayım üşümüş ve uykusu gelmişti bardaktan su içmeye calısırken içine düşmüştü bende onu sardım hoşuna gitti baya :D

Son düzenleme:
Evet gerçekten benziyorlarmış yaw :)

bir fotoğraf daha koyayım üşümüş ve uykusu gelmişti bardaktan su içmeye calısırken içine düşmüştü bende onu sardım hoşuna gitti baya :D

Çok tatlı yerim onu ben. Benim kine de aynısı oldu geçenlerde.

Geri