Karadeniz Pet

Herkese hayırlı akşamlar bır sorum olacaktı

kaanmavış

Meraklı Üye
Öncelikle herkese merhaba bende 1 çift mubiş var 8 aydır beraberler anlaşıyolar yemleşiyolar dişi sürekli yuvalığa girip çıkıyo erkeklede giriyor ama bir sorun var dişi cok istekli erkek kaçıyo bazen kur yapıyor ama dişiye sürekli kur yapmıyor gidiyo tele yapıyo dişiye yapsa çifleşcekler napabilirim cevap verenler için teşşekkür ederim:D

Abi erkeği yavru aldım dişiyi sonradan aldım ikiside kızgın ve 1,5 yaşlarında kuşlar birde ayrınca dişi yuvalıklı kafestemi dursun birde birbirlerini görsünlermi? saol

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:49 -->-> Daha önceki mesaj 23:28 --

abiler bi bakıverin

8 aydır sende olan yavru nasıl 1,5 yaşında oluyor ki?
Erkek yuvalıklı kafeste dursun. Dişiyi ayrı kafese almalısın. Kafesleri dip dibe koyma. Ayırdığında birbirlerine bakan tellere yapışıp ötüşürlerse araya paravan bir şey koymalısın.

abi yanlış anlaşılma olmuş dişi ile erkek 8 aydır birlikte kusura bakma yanlış yazmışım. Bu arada abi senden öğrenmem gereken şeyler olduğunu duşunuorum face yada wp den bana yardımcı olurmusun.

peki abi saolasın tekrar birde ara tüy dökümüne giren kuşa ne vereyim daha rahat çıkması için

slm kardeş öncelikle erkek tellere kur yapmasıda bir türlü dişi etkileme yöntemidir. ilerde yapar dişiye havuç ver bula bilirse ve mam yap yumurta maması

peki abide hani kaç ay oldu biraz sıkıldım açıkçası

Geri