petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Herkese hayırlı akşamlar bır sorum olacaktı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve kaanmavış tarafından 6 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. kaanmavış

kaanmavış New Member

Beğenileri:
    0
    Öncelikle herkese merhaba bende 1 çift mubiş var 8 aydır beraberler anlaşıyolar yemleşiyolar dişi sürekli yuvalığa girip çıkıyo erkeklede giriyor ama bir sorun var dişi cok istekli erkek kaçıyo bazen kur yapıyor ama dişiye sürekli kur yapmıyor gidiyo tele yapıyo dişiye yapsa çifleşcekler napabilirim cevap verenler için teşşekkür ederim:D

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Kuşları yavru mu aldın? yani yaşları ne kadar oldu acaba? Yavru aldıysan birkaç aya eş tutmaları lazım. Daha büyük aldıysan 3-4 haftalığına ayırıp tekrar eşleştirebilirsin.

3. kaanmavış

kaanmavış New Member

Beğenileri:
    0
    Abi erkeği yavru aldım dişiyi sonradan aldım ikiside kızgın ve 1,5 yaşlarında kuşlar birde ayrınca dişi yuvalıklı kafestemi dursun birde birbirlerini görsünlermi? saol

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:49 -->-> Daha önceki mesaj 23:28 --

abiler bi bakıverin

4. Levent ACAR

Beğenileri:
    75
    8 aydır sende olan yavru nasıl 1,5 yaşında oluyor ki?
    Erkek yuvalıklı kafeste dursun. Dişiyi ayrı kafese almalısın. Kafesleri dip dibe koyma. Ayırdığında birbirlerine bakan tellere yapışıp ötüşürlerse araya paravan bir şey koymalısın.

5. kaanmavış

kaanmavış New Member

Beğenileri:
    0
    abi yanlış anlaşılma olmuş dişi ile erkek 8 aydır birlikte kusura bakma yanlış yazmışım. Bu arada abi senden öğrenmem gereken şeyler olduğunu duşunuorum face yada wp den bana yardımcı olurmusun.

6. Levent ACAR

Beğenileri:
    75
    wp kullanmıyorum. facebookta mesajlaşmıyorum çok fazla.
    Buradan konu açarsan hem herkes faydalanır hem pek çok kişi cevaplayabilir..

7. kaanmavış

kaanmavış New Member

Beğenileri:
    0
    peki abi saolasın tekrar birde ara tüy dökümüne giren kuşa ne vereyim daha rahat çıkması için

8. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    slm kardeş öncelikle erkek tellere kur yapmasıda bir türlü dişi etkileme yöntemidir. ilerde yapar dişiye havuç ver bula bilirse ve mam yap yumurta maması

9. kaanmavış

kaanmavış New Member

Beğenileri:
    0
    peki abide hani kaç ay oldu biraz sıkıldım açıkçası

Sayfayı Paylaş