Karadeniz Pet

Herkese hayırlı geceler bi sorum olacaktı

• Konbuyu başlatan Paşa01
  • Başlangıç tarihi
P

Paşa01

Guest
öncelikle herkese hayırlı akşamlar birkaç sorum olacaktı bugünlerde dikkatimi çekti muhabbet kuşum normal dururken sağ ayağını bazen yukarı kaldırıyor acaba ayağında bir sıkıntı mı ? bir diğer sorum ise parmağımı kafesin içine soktuğumda çok bağırıyor ama sonra susuyor acaba hala benden korkuyor mu ? birde hocalarım hep kafesin tellerine gagasını sürüyor yani hep orada acaba sorunu nedir bunun ? cevaplarınız için çok teşekkür edrim şimdiden :)

bide son bişey bugün kuşumu banyo yaptırmak için bir kaba su koydum sonra kuşu tutup suyun içine koydum bu işlemi bir iki kez tekrarladım daha sonra kafasını soktum suyun içine kibarca tabi :) daha sonra sobanın yanına götürdüm bıraktım doğru mu yaptım acaba ?

hocam kendisi nasıl yapacakki banyoyu biraaz bilgi verseniz bu işlerle ilgilenmeye yeni başladım :) yok hocam gaga taşı yararlı mıdır alayımmı

kusların dişleri olmadıgı icin taş vb şeyleri ısırırlar mineralli gaga taşlarından almalısınız , benim kuslarımsuluktan banyo yapıyorlar genelde ha icine girsin cırpınsın deliler gibi dersen bi kap koy ordanda yapar zaten kendisi alıstıgında

so dolu kabı koy uzaklaş sen devamlı ellediğinden kuş senden korkoyu durum öle gösteriyo sen başka işlerle uğraş o duşunu yapar..

Ayağında sorun yok muhabbet kuşlarının rutin şekerleme hareketi o

Geri