petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Herkese hayırlı geceler bi sorum olacaktı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Paşa01 tarafından 26 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Paşa01

Paşa01 Guest

öncelikle herkese hayırlı akşamlar birkaç sorum olacaktı bugünlerde dikkatimi çekti muhabbet kuşum normal dururken sağ ayağını bazen yukarı kaldırıyor acaba ayağında bir sıkıntı mı ? bir diğer sorum ise parmağımı kafesin içine soktuğumda çok bağırıyor ama sonra susuyor acaba hala benden korkuyor mu ? birde hocalarım hep kafesin tellerine gagasını sürüyor yani hep orada acaba sorunu nedir bunun ? cevaplarınız için çok teşekkür edrim şimdiden :)

bide son bişey bugün kuşumu banyo yaptırmak için bir kaba su koydum sonra kuşu tutup suyun içine koydum bu işlemi bir iki kez tekrarladım daha sonra kafasını soktum suyun içine kibarca tabi :) daha sonra sobanın yanına götürdüm bıraktım doğru mu yaptım acaba ?

2. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    kusunuz banyoyu kendisi yapsın :) sizden korkmus olabilir ondan kacıyordur ve son olarak kus telleri kemiriyor demişssiniz taş varmı icerde gaga taşı falan ?

3. Paşa01

Paşa01 Guest

hocam kendisi nasıl yapacakki banyoyu biraaz bilgi verseniz bu işlerle ilgilenmeye yeni başladım :) yok hocam gaga taşı yararlı mıdır alayımmı

4. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    kusların dişleri olmadıgı icin taş vb şeyleri ısırırlar mineralli gaga taşlarından almalısınız , benim kuslarımsuluktan banyo yapıyorlar genelde ha icine girsin cırpınsın deliler gibi dersen bi kap koy ordanda yapar zaten kendisi alıstıgında

5. Sinan EREN

so dolu kabı koy uzaklaş sen devamlı ellediğinden kuş senden korkoyu durum öle gösteriyo sen başka işlerle uğraş o duşunu yapar..

6. Paşa01

Paşa01 Guest

anladım hocam teşekkür ederim

7. Okan Tufan

Okan Tufan Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Ayağında sorun yok muhabbet kuşlarının rutin şekerleme hareketi o

Sayfayı Paylaş