Karadeniz Pet

Herkese İzmir'den Selam...

• Konbuyu başlatan Kıvanc Karadeniz
  • Başlangıç tarihi
K

Kıvanc Karadeniz

Guest
Merhaba arkadaslar arife günü daha 30 günlük yavru erkek kuşumuza sahip olunca onun özellikle beslenmesi konusunda araştırma yaparken foruma rastgeldm ve üye olmak istedim. İzmir'den aranıza katılıyorum..

Bu da boncuk :)

tmlsg.jpg

Selam hos geldiniz bende izmirden katılıyorum benimde kusum yavruluk hali sizinkiyle 1e1 sayılır cok benziyorlar http://p1305.hizliresim.com/19/t/nftdu.jpg :D buda çapkın ama simdi tosun gibi :) sorunuz olrsa özeldende burdanda sora bilirsiniz

Hoşbulduk memnun oldum Berk, evet kuşlar benziyor birbirine, Maşallah senin tosuna :D.. Artık zamanla aklıma takılan soruları burada sizlere danışacağım, teşekkürler...

Merhaba arkadaslar arife günü daha 30 günlük yavru erkek kuşumuza sahip olunca onun özellikle beslenmesi konusunda araştırma yaparken foruma rastgeldm ve üye olmak istedim. İzmir'den aranıza katılıyorum..

Bu da boncuk :)

tmlsg.jpg

hoş geldin kardeşim...
çin malı ince telli kafes yerine keşke yerli kalın telli kafes alsaydın...

Aramıza hoş geldiniz.ve birkac tavsiyem olacak.yatay telli bir kafes alsaydınız iyi olurdu Muhabbet kuşları tellerde oynamayı sevdiği için.birde tüneginiz plastikse tahta almanızı tavsiye ederim ayak sağlığı için.

Hoşbulduk teşekkürler.. evet tüneği bende değiştirmeyi düşünüyorum tahta ilave edeceğim.. kafes konusunda şimdilik bunu beğendim ama bir süre sonra kuşları arttırınca kafeside değiştiririm artık :)

Hoş geldiniz. Kuşunuz da çok güzel. Maşallahı var.