petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Herkese İzmir'den selamlar yeni kuş fotolarım

Konusu 'Kendimizi Tanıtalım' forumundadır ve Serkan Akar tarafından 20 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. Serkan Akar

Serkan Akar New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşlarım kuş pazarından aldım. İlk defa besliyorum. Kuşlar cinsiyet durumları ile ilgili verirseniz sevinirim. Küçük mavi kuşum tek olana mama veriyorum diğerlerine karışık yem aldım. Gaga taşı aldım. Yeterli midir?

2. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Hayırlı olsun, 1 resim. parçalı kuşunuz dişi. mavi erkek
    2.resim tek kuş arkadan belli olmuyor ama tünekte iyi durmuyor,hareketi nasıl
    3.Resim Lutino kanı var ama göz kırmızı değil erkek
    4.resim sanırım erkeğin olduğu çift fakat diğer kuş tam çıkmamış
    tünekleri ahşap yapın,kalamar kemiği asınız, Kafeslerin tam resmini eklerseniz, Yardımcı oluruz.

3. Serkan Akar

Serkan Akar New Member

Beğenileri:
    0
    cevaplarınız için teşekkürler. Bir an önce kalamar kemiği alıp tünekleri de değiştireceğim. '. resimdeki kuş çok ufak sorunlu gözükmüyor ama dikkat edeceğim. Ayrıca çok fazla uyuyorlar normal midir. Vitamin kullanmama gerek var mıdır? tavsiyeniz var mı?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:51 -->-> Daha önceki mesaj 21:48 --

Ayrıca lutinoların gözlerinin kırmızı veya pembe olması gerektiğini öğrenmiş oldum. Tecrübesizlik :))

4. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Rica ederim, Sanırım evde besliyorsunuz kafesler çok alçak yerlerde olmazsa iyi olur,Fotodan bana öyle gelmiş olabilir,daha yeni oldukları için sessiz sakin olabilrler,ev içerisinde kendilerini güvende hissedecekleri bir yerleri olsun, Yani sık sık rahatsız edilmesinler, Bir alışşsınlar zamanla tavsiyelerde bulunuruz.Yem ve sularını günlük değişim ve temizliğe özen gösteriniz.

Sayfayı Paylaş