Karadeniz Pet

Herkese İzmir'den selamlar yeni kuş fotolarım

Serkan Akar

Yeni Üye
Kuşlarım kuş pazarından aldım. İlk defa besliyorum. Kuşlar cinsiyet durumları ile ilgili verirseniz sevinirim. Küçük mavi kuşum tek olana mama veriyorum diğerlerine karışık yem aldım. Gaga taşı aldım. Yeterli midir?

BM99dj.jpg

ZD11oA.jpg

kkYYPA.jpg

a5BBZ5.jpg

Hayırlı olsun, 1 resim. parçalı kuşunuz dişi. mavi erkek
2.resim tek kuş arkadan belli olmuyor ama tünekte iyi durmuyor,hareketi nasıl
3.Resim Lutino kanı var ama göz kırmızı değil erkek
4.resim sanırım erkeğin olduğu çift fakat diğer kuş tam çıkmamış
tünekleri ahşap yapın,kalamar kemiği asınız, Kafeslerin tam resmini eklerseniz, Yardımcı oluruz.

cevaplarınız için teşekkürler. Bir an önce kalamar kemiği alıp tünekleri de değiştireceğim. '. resimdeki kuş çok ufak sorunlu gözükmüyor ama dikkat edeceğim. Ayrıca çok fazla uyuyorlar normal midir. Vitamin kullanmama gerek var mıdır? tavsiyeniz var mı?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:51 -->-> Daha önceki mesaj 21:48 --

Ayrıca lutinoların gözlerinin kırmızı veya pembe olması gerektiğini öğrenmiş oldum. Tecrübesizlik :))

cevaplarınız için teşekkürler. Bir an önce kalamar kemiği alıp tünekleri de değiştireceğim. '. resimdeki kuş çok ufak sorunlu gözükmüyor ama dikkat edeceğim. Ayrıca çok fazla uyuyorlar normal midir. Vitamin kullanmama gerek var mıdır? tavsiyeniz var mı?

Rica ederim, Sanırım evde besliyorsunuz kafesler çok alçak yerlerde olmazsa iyi olur,Fotodan bana öyle gelmiş olabilir,daha yeni oldukları için sessiz sakin olabilrler,ev içerisinde kendilerini güvende hissedecekleri bir yerleri olsun, Yani sık sık rahatsız edilmesinler, Bir alışşsınlar zamanla tavsiyelerde bulunuruz.Yem ve sularını günlük değişim ve temizliğe özen gösteriniz.