Karadeniz Pet

herkese merhaba

• Konbuyu başlatan cruel
  • Başlangıç tarihi
C

cruel

Guest
arkadaşlar yaklaşık 15 senedir muhabbet kuşu besliyorum,devlet memuruyum,tayinimdan dolayı başka bir şehire gitmek zorunda kaldım ve evdeki kuşumu bırakmak zorunda kaldım ailemin yanında ,yeni yaşadığım yerde de dayanamayıp gidip bir kuş daha aldım ancak şimdi canım sıkıldı yalnız yaşıyıyorum,ben işteyken yalnız kalacak sonra izinlere memlekete gittiğimde ne yapacam,tekrar tayinimi alıp gitmeyi düşünüyorum memleketteki erkek bunu da özellikle dişi aldım,götürürdüğümde umarım birbirlerine uyum sağlarlar ancak kafamı karıştıran uzun süreli gideceğim izinler olacak,sanırım yanlış yaptım almaklan ama hobi bende olmadan duramıyorum.burada bırakacak kimsede yok sanırım yanlış yaptım alarak.

Bencede yanlış yaptınız biraz egoistçe düşünmüşsünüz kendinizi avutuyorsunuz bir şekilde yanlızlığınızı gideriyorsunuz ama ilerisini hesaba katmamışsınız

öz eleştirimi yazımda yapmıştım zaten ancak egoistlik mi değil mi ona bende karar veremedim,ancak bu bir gerçek,15 yıllık bu serüvenimde baktığım her kuş konuştu ve mutlu bir hayat sürdü umarım buda öyle olur kuşlarımı hiç bir zaman 20 liralık bir mal görmedim.

kendinizde söylüyorsunuz iyi yapmamışsınız...diğerinin yanına götürün öyle bir imkan varsa yoksa güvenebileceğiniz birisine verin beslesin..

Geri