petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

herkese merhaba

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve cruel tarafından 1 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. cruel
    Gizli

cruel Guest

arkadaşlar yaklaşık 15 senedir muhabbet kuşu besliyorum,devlet memuruyum,tayinimdan dolayı başka bir şehire gitmek zorunda kaldım ve evdeki kuşumu bırakmak zorunda kaldım ailemin yanında ,yeni yaşadığım yerde de dayanamayıp gidip bir kuş daha aldım ancak şimdi canım sıkıldı yalnız yaşıyıyorum,ben işteyken yalnız kalacak sonra izinlere memlekete gittiğimde ne yapacam,tekrar tayinimi alıp gitmeyi düşünüyorum memleketteki erkek bunu da özellikle dişi aldım,götürürdüğümde umarım birbirlerine uyum sağlarlar ancak kafamı karıştıran uzun süreli gideceğim izinler olacak,sanırım yanlış yaptım almaklan ama hobi bende olmadan duramıyorum.burada bırakacak kimsede yok sanırım yanlış yaptım alarak.

2. OzanEsmrsy
    Gizli

Bencede yanlış yaptınız biraz egoistçe düşünmüşsünüz kendinizi avutuyorsunuz bir şekilde yanlızlığınızı gideriyorsunuz ama ilerisini hesaba katmamışsınız

3. Buğra
    Gizli

Buğra Guest

abi naptın ya vur dedi adam öldürdün :D

4. cruel
    Gizli

cruel Guest

öz eleştirimi yazımda yapmıştım zaten ancak egoistlik mi değil mi ona bende karar veremedim,ancak bu bir gerçek,15 yıllık bu serüvenimde baktığım her kuş konuştu ve mutlu bir hayat sürdü umarım buda öyle olur kuşlarımı hiç bir zaman 20 liralık bir mal görmedim.

5. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    kendinizde söylüyorsunuz iyi yapmamışsınız...diğerinin yanına götürün öyle bir imkan varsa yoksa güvenebileceğiniz birisine verin beslesin..

Sayfayı Paylaş