petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

herkese merhaba

Konusu 'Kendimizi Tanıtalım' forumundadır ve osimnet tarafından 22 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. osimnet

osimnet New Member

Beğenileri:
    0
    ben hataydan osman ilk defa muhabet kuşu beslemeye başlıyorum daha önce kısada olsa son 3aydır sultan papaganı besliyorum. yaşı biraz ileri oldugu için bi tane eş aldım ve onları kendi haline bırakmaya karar verdim. arkadaşımda henüz 20 gün önce yumurtadan çıkan bir muhabet kuşu vardı o halini görünce kuşa aşık oldum resmen:) yeme düşünce bana satmasını isteedim. şu anda yeme yeni düşen bir muhabet kuşum var. buna normal muhabet kuşu yemi verdim ama yanlış yapmak istemiyorum. bu kadar küçük bir kuş bu yemden yermi. birde kuş sanki heyecandan titriyormuş gibi gagasını birbirine çarpıyor devamlı. nefes alışıda baya hızlı. yeni geldigi için korku olabilirmi. yada başka bir sebebi varmı. yardım ederseniz sevinirim. teşekürler...

2. serengineer

Beğenileri:
    0
    yeme düştüyse normal yem yiyebilir demktir zatn ama zorlanıosa ek olrk aspur ve mama da verebilirsiniz mama tarifini sitede bulabilirsiniz.. hızlı nefes alıp vermesi de henüz alışmadığı için korkuo ondandır zmanla alıştıkça size ve çevreye normale döncektir..

3. osimnet

osimnet New Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkür ederim

.oO( osman ) Oo.

4. ArdaKocak04

Hoşgeldiniz iyi forumlar :)

5. Ensar YILMAZ

Beğenileri:
    3
    Hoş geldiniz iyi forumlar. Yem kırmayı örenmişse yer arkadaşın söylemiştir zaten. Ek olarak aspur(kanarya yemi) alabilirsin onu daha kolay yer ve arkadaşın dediği gibi mama da yapabilirsin.

Hızlı nefes alıp vermesi ortama alışık değil korkuyor bir kaç güne alışır pek ilişmeyin 2-3 gün ortama alışsın.

Sayfayı Paylaş