petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Herkese Merhaba :)

Konusu 'Kendimizi Tanıtalım' forumundadır ve İlkem Maviş tarafından 29 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. İlkem Maviş

Merhaba arkadaşlar,büyüklerim :) Öncelikle ramazan bayramımız mübarek olsun ^.^

Ben İlkem. 14 yaşındayım ve bir Muhabbet Kuşum var . Daha yavru ve adı Maviş :) Ttile giderken kuşumu arkadaşıma bıraktım ve bit olduğunu söyledi.Şuan kuşum yine bende ve arkadaşım ona sprey almış . Onu kullanıyorum ama daha hiç bit göremedim. Bit olduğunu anlamam için ne yapmalıyım? Herkese teşekkürler...

2. Erman ARSLAN

Erman ARSLAN New Member

Beğenileri:
    0
    Öncelikle Hoş geldin İlkem :) Kuşunun tüylerini ve tüylerin arasını kontrol edersen ve eğer varsa siyah noktacıklar halinde bitleri görürsün.Arkadaşın ilacı kullandıysa 1-2 gün bekle sonra kontrol et istersen. İyi forumlar.

3. İlkem Maviş

Teşekkür ederim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:53 -->-> Daha önceki mesaj 12:27 --

çok teşekkürlerrr

Sayfayı Paylaş