petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Herkese Merhaba...

Konusu 'Kendimizi Tanıtalım' forumundadır ve İrem KAPLAN tarafından 24 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. İrem KAPLAN

Antalyada yaşıyorum bi çift muhabbet kuşum bir de 20 günlük yavrumuz var...Hayvanlara aşığım diyebilirim.Bundan dolayı olacak ki veterinerliği çok istiyorum,hedefimde o var..Lise son sınıf öğrencisiyim.Bu forumda bilgilenmeyi,araştırmayı seviyorum.Emeği geçen herkesin ellerine,yüreklerine sağlık.Bunlar da bizimkiler...

2. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    Hosgeldınız maşallah cok tatlılar ıns hedeflerınıze ulaşırsınız ıyı forumlar

3. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Oncelikle hoseldiniz. Es kuslarda ayna, salincak vb. Oyuncaklarin olmasi iyi degil. Ayrica resimdeki yavru 20 gunlukse daha fazla tuylenmesi gerekiyor. Annesi yoluyor olmasin?

4. İrem KAPLAN

Teşekkürler.Bizimki önceden tek erkekti salıncağa da alışıktı kötü olduğunu dişiyi aldıktan sonra öğrendik,ikisi de alışınca çıkaramadık bi daha ama aralarında bi problem yok,ne gibi sakıncaları var salıncağın?O fotoğrafta 5 ya da 7 günlüktü şimdi kanat tüyleri çıktı sırt tüyleri de beyaz beyaz çıkmaya uğraşıyor :)

Çok teşekkürler,inşallah

5. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Birbirleriyle fazla ilgilenmezler. Fazla yavru alamazsiniz. Ayna da kursak iltihabina neden oluyor.

6. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Maşallah, güle güle besleyin. İyi forumlar

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

7. meta01903

meta01903 Guest

maşallah çok güzeller....kafesinizin uzak tam görünümlü resmini atabilirmsiiniz....

8. İrem KAPLAN

Teşekkürler bilgilendirme için.

Çok teşekkürler :)

Teşekkürler :) tabii ki

Bir de bir sorum olucak bazı fotoğraflarda yuvalığın içinde yem görüyorum ne için koyuluyor?Ben de koymalı mıyım?

#8 İrem KAPLAN, 24 Ağustos 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 24 Ağustos 2014
  9. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Anne baba kulucka sirasinda kavga ediyorsa bu yuzden kuslar ayrilmissa ayrica da baba anneyi beslemiyorsa.

Sayfayı Paylaş