Karadeniz Pet

Herkese Merhaba...

• Konbuyu başlatan İrem KAPLAN
  • Başlangıç tarihi
İ

İrem KAPLAN

Guest
Antalyada yaşıyorum bi çift muhabbet kuşum bir de 20 günlük yavrumuz var...Hayvanlara aşığım diyebilirim.Bundan dolayı olacak ki veterinerliği çok istiyorum,hedefimde o var..Lise son sınıf öğrencisiyim.Bu forumda bilgilenmeyi,araştırmayı seviyorum.Emeği geçen herkesin ellerine,yüreklerine sağlık.Bunlar da bizimkiler...

Hosgeldınız maşallah cok tatlılar ıns hedeflerınıze ulaşırsınız ıyı forumlar

Oncelikle hoseldiniz. Es kuslarda ayna, salincak vb. Oyuncaklarin olmasi iyi degil. Ayrica resimdeki yavru 20 gunlukse daha fazla tuylenmesi gerekiyor. Annesi yoluyor olmasin?

Oncelikle hoseldiniz. Es kuslarda ayna, salincak vb. Oyuncaklarin olmasi iyi degil. Ayrica resimdeki yavru 20 gunlukse daha fazla tuylenmesi gerekiyor. Annesi yoluyor olmasin?

Teşekkürler.Bizimki önceden tek erkekti salıncağa da alışıktı kötü olduğunu dişiyi aldıktan sonra öğrendik,ikisi de alışınca çıkaramadık bi daha ama aralarında bi problem yok,ne gibi sakıncaları var salıncağın?O fotoğrafta 5 ya da 7 günlüktü şimdi kanat tüyleri çıktı sırt tüyleri de beyaz beyaz çıkmaya uğraşıyor :)

Hosgeldınız maşallah cok tatlılar ıns hedeflerınıze ulaşırsınız ıyı forumlar

Çok teşekkürler,inşallah

Birbirleriyle fazla ilgilenmezler. Fazla yavru alamazsiniz. Ayna da kursak iltihabina neden oluyor.

Maşallah, güle güle besleyin. İyi forumlar

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

maşallah çok güzeller....kafesinizin uzak tam görünümlü resmini atabilirmsiiniz....

Birbirleriyle fazla ilgilenmezler. Fazla yavru alamazsiniz. Ayna da kursak iltihabina neden oluyor.

Teşekkürler bilgilendirme için.

Maşallah, güle güle besleyin. İyi forumlar

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Çok teşekkürler :)

maşallah çok güzeller....kafesinizin uzak tam görünümlü resmini atabilirmsiiniz....

Teşekkürler :) tabii ki

Bir de bir sorum olucak bazı fotoğraflarda yuvalığın içinde yem görüyorum ne için koyuluyor?Ben de koymalı mıyım?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Anne baba kulucka sirasinda kavga ediyorsa bu yuzden kuslar ayrilmissa ayrica da baba anneyi beslemiyorsa.