petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Herkese merhaba.

Konusu 'Kendimizi Tanıtalım' forumundadır ve Eray CİNOĞLU tarafından 15 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Eray CİNOĞLU

Merhaba, ben Eray. Tekirdağ'da yaşıyorum. Uzun süredir muhabbet kuşları ile ilgiliyim. Yaklaşık 7 yıldır amcama ait salma'da görev yapıyorum. Muhabbet kuşları ile alakalı büyük bilgiye sahibim. Elimden geldiğince bilgilerim doğrultusunda forumdaki herkesi bilgilendirmek için çalışacağım.

Saygılarımla :)

2. Kemal ÇETİN

Hoşgeldiniz Eray bey :) Amcanızın kaç kuşu var ?

3. Eray CİNOĞLU

Hoş bulduk :) Bıraktı ne yazık ki yaklaşık 60 çifti vardı :)

4. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
    Eray bey aramıza hoşgeldiniz.

5. Gokay Akgul

Eray hoşgeldin :) Bende Tekirdağlıyım usta :)) inşallah kaynaşırız birbirimize yardımcı oluruz :)

6. Eray CİNOĞLU

Hoş bulduk Berrin hanım :)

Hoş bulduk Gökay, kaynaşırız yardımcı oluruz tabii ki her zaman :)

7. Gokay Akgul

Tekirdağın neresinden eray? ve şuan kuş bakmaya devam ediyormusun :)

8. Eray CİNOĞLU

Çerkezköy'de yaşıyorum şuanda. Şuanda kuş bakmıyorum, amcam işi bıraktıktan sonra bir adet kuş almıştım aralarından hasta diye iyileştirmek amacı ile. İyileştirmiştim de bir süre sonra nedenini anlamadığım biçimde öldü malesef. İleride bir kuş edinmek istiyorum ama :) Şimdi ki amacım bilgilerimi tüm muhabbet kuşu seven arkadaşlarla paylaşıp hepsine teker teker yardım etmek :)

9. Gokay Akgul

Tam adresine geldin o zaman :) Burası çok iyi insanların oldugu bir forum pişman olmayacaksın :=) herkes senin bilgilerinden faydalanacaktır eminim=) Tekrar Hoşgeldin Toprağam :)

10. Eray CİNOĞLU

Hoş bulduk toprağam :) Umarım herkese yardımcı olurum, forumun içerisindeki insanların iyi olduğundan şüphem yok :)

11. Levent Akorn

Hoşgeldiniz, İyi Forumlar..

12. karasuteam

h.geldiniz bilgilerinizden yararlanmak isteriz... :-D

13. Mehmet ŞEKER

14. Ezel ALBAYRAK

15. YASİN AY

YASİN AY Guest

hoş geldin kardeşim :) senin gibi yardım sever arkadaşlara ve bilgili arkadaşlara çok ihtiyacımız var ..

16. Ali KOÇAK

17. GÖKHAN GENÇ

GÖKHAN GENÇ New Member

Beğenileri:
    0
    aramıza hoşgeldiniz iyi forumlar diliyorum size..

18. Eray CİNOĞLU

Hoş bulduk teşekkür ediyorum. Bilgilerimden her zaman yararlanacağınıza eminim, tabii bende sizin bilgilerinizden yararlanacağımı düşünüyorum :) tekrar teşekkür ederim hepinize :)

19. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Aramıza hoşgeldiniz , sizler gibi bilgili kişilerin formumuza büyük desteği olacağına inanıyorum.

teşekkürler.

20. Eray CİNOĞLU

Umuyorum öyle olacaktır Serkan bey. Rica ederim :) her zaman elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım :)

Sayfayı Paylaş