Karadeniz Pet

Herkese merhaba.

• Konbuyu başlatan Eray CİNOĞLU
  • Başlangıç tarihi
E

Eray CİNOĞLU

Guest
Merhaba, ben Eray. Tekirdağ'da yaşıyorum. Uzun süredir muhabbet kuşları ile ilgiliyim. Yaklaşık 7 yıldır amcama ait salma'da görev yapıyorum. Muhabbet kuşları ile alakalı büyük bilgiye sahibim. Elimden geldiğince bilgilerim doğrultusunda forumdaki herkesi bilgilendirmek için çalışacağım.

Saygılarımla :)

Hoşgeldiniz Eray bey :) Amcanızın kaç kuşu var ?

Hoş bulduk :) Bıraktı ne yazık ki yaklaşık 60 çifti vardı :)

Eray hoşgeldin :) Bende Tekirdağlıyım usta :)) inşallah kaynaşırız birbirimize yardımcı oluruz :)

Hoş bulduk Berrin hanım :)

Hoş bulduk Gökay, kaynaşırız yardımcı oluruz tabii ki her zaman :)

Tekirdağın neresinden eray? ve şuan kuş bakmaya devam ediyormusun :)

Çerkezköy'de yaşıyorum şuanda. Şuanda kuş bakmıyorum, amcam işi bıraktıktan sonra bir adet kuş almıştım aralarından hasta diye iyileştirmek amacı ile. İyileştirmiştim de bir süre sonra nedenini anlamadığım biçimde öldü malesef. İleride bir kuş edinmek istiyorum ama :) Şimdi ki amacım bilgilerimi tüm muhabbet kuşu seven arkadaşlarla paylaşıp hepsine teker teker yardım etmek :)

Tam adresine geldin o zaman :) Burası çok iyi insanların oldugu bir forum pişman olmayacaksın :=) herkes senin bilgilerinden faydalanacaktır eminim=) Tekrar Hoşgeldin Toprağam :)

Hoş bulduk toprağam :) Umarım herkese yardımcı olurum, forumun içerisindeki insanların iyi olduğundan şüphem yok :)

hoş geldin kardeşim :) senin gibi yardım sever arkadaşlara ve bilgili arkadaşlara çok ihtiyacımız var ..

aramıza hoşgeldiniz iyi forumlar diliyorum size..

Hoş bulduk teşekkür ediyorum. Bilgilerimden her zaman yararlanacağınıza eminim, tabii bende sizin bilgilerinizden yararlanacağımı düşünüyorum :) tekrar teşekkür ederim hepinize :)

Aramıza hoşgeldiniz , sizler gibi bilgili kişilerin formumuza büyük desteği olacağına inanıyorum.

teşekkürler.

Umuyorum öyle olacaktır Serkan bey. Rica ederim :) her zaman elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım :)