Herkese merhaba

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Kayra kirac tarafından 21 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. Kayra kirac

Kayra kirac Aktif Üye

Beğenileri:
    0
    Oncelikle gunaydin benim bir sorum var bir kus aldim bu kusu gunduz 7 bucuk saatlik yola cikara bilir miyim. Ve ne zaman yumurta verir.[​IMG] Yola cikmak yumutya zarar verir mi yardimci olabilir misiniz.

#1 Kayra kirac, 21 Şubat 2015
    Son düzenleme: 21 Şubat 2015
  2. g0rky06

g0rky06 Profesyonel

Beğenileri:
    27
    Yer:
    Ankara/Keçiören
    Yola ciktin yolda yumurta verdi bide o yumurta kirilirmi diosun valla bravo cok hizli kus :)

3. Kayra kirac

Kayra kirac Aktif Üye

Beğenileri:
    0
    [​IMG] kusumuz bu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:01 -->-> Daha önceki mesaj 09:59 --

Hayir tabiki :) yolda yumurta verir demiyorum. Hani strese girince yumurtlamaz mi acaba diyorum. Bir an ne sordugumdan suphe ettim

4. Bozo-27

Bozo-27 Profesyonel

Beğenileri:
    1
    Yer:
    Gaziantep
    7.5 saatlik yol uzun kayra , gider fakat çok strese girer. Sen antepte yaşamıyormusun yolculuk nerden çıktı. :)

5. Kayra kirac

Kayra kirac Aktif Üye

Beğenileri:
    0
    Ay yok antepte degil diyarbakirda yasiyorum aslen antepliyim ama ben diyarbakirda yasiyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:51 -->-> Daha önceki mesaj 10:50 --

Benim kuslari gece yolculugu idi getirdim buraya ama onlari getirebilir miyim

6. Bozo-27

Bozo-27 Profesyonel

Beğenileri:
    1
    Yer:
    Gaziantep
    Gece yolculuğu ise çok sıkıntı olmaz . Bağaj kısmında değil otobüs içinde muhafaza edin zaten ses çıkartmazlar..

7. kayraa kirac

kayraa kirac Profesyonel

Beğenileri:
    61
    Ama bu sefer gece gelmicem gunduz gelicam ssabah 8:30 da binersek aksam uzeri 4 gibi ineriz

Sayfayı Paylaş