Karadeniz Pet

Herkese merhaba

Kayra kirac

Yeni Üye
Oncelikle gunaydin benim bir sorum var bir kus aldim bu kusu gunduz 7 bucuk saatlik yola cikara bilir miyim. Ve ne zaman yumurta verir.
QR7oBr.jpg
Yola cikmak yumutya zarar verir mi yardimci olabilir misiniz.

Son düzenleme:
rg2o9z.jpg
kusumuz bu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:01 -->-> Daha önceki mesaj 09:59 --

Yola ciktin yolda yumurta verdi bide o yumurta kirilirmi diosun valla bravo cok hizli kus :)

Hayir tabiki :) yolda yumurta verir demiyorum. Hani strese girince yumurtlamaz mi acaba diyorum. Bir an ne sordugumdan suphe ettim

7.5 saatlik yol uzun kayra , gider fakat çok strese girer. Sen antepte yaşamıyormusun yolculuk nerden çıktı. :)

7.5 saatlik yol uzun kayra , gider fakat çok strese girer. Sen antepte yaşamıyormusun yolculuk nerden çıktı. :)

Ay yok antepte degil diyarbakirda yasiyorum aslen antepliyim ama ben diyarbakirda yasiyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:51 -->-> Daha önceki mesaj 10:50 --

Benim kuslari gece yolculugu idi getirdim buraya ama onlari getirebilir miyim

Gece yolculuğu ise çok sıkıntı olmaz . Bağaj kısmında değil otobüs içinde muhafaza edin zaten ses çıkartmazlar..

Geri