petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Herkese merhaba

Konusu 'Kendimizi Tanıtalım' forumundadır ve İsmail YILDIRIM tarafından 1 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. İsmail YILDIRIM

Beğenileri:
    0
    Öncelikle herkese selamlar. Ben ismail YILDIRIM. Mesleğim öğretmen. Tam bir muhabbet kuşu sevdalıyım. Burada siz arkadaşlarla tanışarak bu güzel hayvanlar hakkında bilgi alışverişinde bulunmak amacındayım. Nickim teach0683.

2. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Aramıza hosgeldiniz İsmail Bey. Elimizden geldigince size yardım etmeye calısırız. Son olarak da İsim Soyisim degisikligini yaparsanız cok daha iyi olucaktır

3. İsmail YILDIRIM

Beğenileri:
    0
    Dün isim değişikliği yapacaktım ama bir türlü bulamadım. Nereden değiştiğine Yardımcı olursanız sevinirim.

4. Batuhan SEZER

Batuhan SEZER New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba foruma hoşgeldiniz :) Arama yerine "İsim Soyisim Değişikliği" yazarsanız. Karşınıza çıkan konudan değiştirebilirsiniz.

Sayfayı Paylaş