petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Herkese merhabalar

Konusu 'Kendimizi Tanıtalım' forumundadır ve Alper POLAT tarafından 1 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Alper POLAT

Alper POLAT New Member

Beğenileri:
    0
    İyi günler, geceler dileyerek başlıyorum... Muhabbet kuşu ile çok küçük yaşlarda tanıştım 15 sene önce sarılı yeşilli kuşumuz vardı akıllı mı akıllı, sabah ev halkını uyandıran bir kuştu o... Pencereden uçup gitti sonsuzluğa beni de o yaşta çaresizliğe bırakmıştı. 5 yıl geçtikten sonra yine dedik hani onun yerini doldurmaz belki ama bir ihtimal dedik... İkinci kuş girmişti evimize maviydi o da farklıydı yabaniydi çok. Olmadı her gününü kafesinde geçirdi. Ve bir gün o da gitti kaybettik, yatıyordu bir sabah uyandığımızda kafesinde... Ve gelelim günümüze Muhabbet kuşunu görmeyeli dokunmayalı 10 sene olmuş ve bugün bir tane daha edindim. Kuştan anlamadığım için ve erkek kuşların daha iyi konuştuğu için erkek almak istedim. Daha küçük beyaz renkli hafif mavi sırtı falan. Sarılı yeşillinin yerini tutacak belki 15 sene sonra baştacı olacak. Sağlıklı bir ömür diliyorum ben evimizin yeni üyesine. ama her ne olursa olsun o büyüyünce KARTAL olacak...

2. Murat KARAYILAN

Murat KARAYILAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Aramıza hoşgeldiniz.İyi forumlar.Kuşunuzun yeni fotoğrafını bekliyoruz

3. Murat KARAYILAN

Beğenileri:
    0
    Kuşunuz 2-3 Aylık civarında ve çok yorgun gibi görünüyor.

4. Alper POLAT

Alper POLAT New Member

Beğenileri:
    0
    23:00 gibi aldım o saatten beri hep uyukluyor. yem yemiyor sabit duruyor anca dışkısını çıkarırsa yer değiştiriyor ele gelince de çok seri nefes alıyor su falan da içmiyor ne yapacağım bilemiyorum

5. Murat KARAYILAN

Beğenileri:
    0
    Size 1 hafta içinde alışır.Zaten yavru korkmuşdur.

6. Alper POLAT

Alper POLAT New Member

Beğenileri:
    0
    Murat bey ırkı hakkında bir bilginiz var mı? ve de tırnakları çok mu uzun? bana mı öyle geliyor yoksa...

7. Murat KARAYILAN

Beğenileri:
    0
    Tırnakları normal .Yemide yere dökmeniz iyi olmuş.ırkı yerli diyorum

Sayfayı Paylaş