petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Herkese teşekkürler

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve Ercan YAŞAR tarafından 27 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    Arkadaşlar 1 sene uzak kaldığım foruma geri döndüm ama değişen hiç bir şey yok. O yüzden bu sefer banlama felan istemiyorum çıkış yapıp gidicem. Mustafa Şen ve vb Tarzı adamlar olduğu sürece bu forum da kalmanın bir manası yok. Bu arada hakkım geçtiyse her kime helal olsun.

Yusuf kürşat , Serkan erkan , Cihan Uygur , Bünyamin Atalay ve ismi aklıma gelmeyen bir çok arkadaş a da teşekkürler. Ben yine hobimi sessiz sakin yapıp sadece üreticilerle muhattap olmaya karar verdim.

İsteyen arkadaşlar face adresimden bana ulaşabilir.

https://m.facebook.com/profile.php?ref=bookmark

Selametle kalın.

Her hangi bir konuda ihtiyacınız olursa yazabilirsiniz.

Herkese iyi akşamlar. Iyi hobiler

2. Mudo DURMUŞ

Mudo DURMUŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    51
    Ne gereği vardı be kardeşim yeni gün doğar unutulur tüm kırgınlıklar

3. Samet Çağlar
    Gizli

Bir iki kişin senin gitmene ne gerek var ki. konuşmazsın olur biter.

4. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Ercan bey napıyorsun yaw ALLAH Aşkın'a

#4 Cihan UYĞUR, 27 Ocak 2015
    Son düzenleme: 27 Ocak 2015
  5. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Ne gereği var ustam ya ? Dedikleri gibi konuşmazsın olur biter biz senin kuşlarını görmek isteriz :)

6. Cihan UYĞUR

Beğenileri:
    16
    Ercan bey bu foruma sizin gibi içten olup, acemi Arkadaşlara bilgisini tecrübesini esirgemeyen bu işe gerçekten Gönül vermiş kişiler gerekli burada aile gibiyiz,forumda kalmanızı ve sizden yardım isteyen Arkadaşlara yardımcı olmazınızı bir dost olarak rica ediyorum.

#6 Cihan UYĞUR, 27 Ocak 2015
  7. Gürkan GÜLER

Altın Üye

Beğenileri:
    23
    Bu tür olaylarla hep ve herkez karsilacak bence geregi yok foruma devam etmenizi dilerim

8. Mustafa Şen

Beğenileri:
    0
    Ercan ustam hayırlı aksamlar. Öncelikle mesajı görünce çok şaşırdım .çünkü benim adımı vermissiniz Mustafa Şen diye olayı da anlamadım çünkü sizin yorumlarınızı ve kuslarinizi hayranlıkla takip ediyorum. Daha sonra öbür tartışmayı gördüm Mustafa Sen ile. Tamamen isim benzerliği ama arada ben gümbürtüye gideceğim ;) Lütfen Mustafa Sen olarak düzeltirmisiniz mesajı ? Moderatör arkadaslarimdan rica ediyorum böyle karışıklıklar olmaması için lütfen ya benim ya da diğer arkadaşın kullanıcı ismini degistirirmisiniz? Tek hobimiz ve zevkimiz var o da bu forum . Onda da başka bir arkadaş yüzünden yanlış tanınmayalim. Ercan ustam sizde konunuzda hakli olduğunuz halde forumu terketmeyin ilgi ile takip ettiğimiz bir ustadan ayrilmis olmayalim .Herkese saygılar.

#8 Mustafa Şen, 27 Ocak 2015
  9. Cihan UYĞUR

Beğenileri:
    16
    Bakın Ercan bey seveniniz çokmuş:)

10. Burcu ÖZ

Burcu ÖZ New Member

Beğenileri:
    0
    böyle bilgili insanlar forumdan gidince ben üzülüyorum :( benm gibi acemiler napcak siz giderseniz.hem tartıştığınız konuyu da sürekli takip ettim, okudum.sonuna kadar haklısınız neden siz gidiyosunuz gitmesi gereken bir sürü kişi varken :(

11. Mudo DURMUŞ

Mudo DURMUŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    51
    Ahhahahah :D:D okurken vallahi kahka attımm kardeşim ya seninki isim benzerliğiyle kalmamış bide soyisim benzerliği varmış :D:D:D

....

12. Cihan UYĞUR

Beğenileri:
    16
    Bakın Ercan bey bence sözümü yabana atmayın

13. Mert ÇAPACI

Beğenileri:
    0
    Gerçekten üzüldüm üstad :( Senin gibi değerli bir üretici arkadaşımızın forumdan ayrılması gerçekten büyük kayıp.Gel sen bir daha düşün.. Çok densiz var forumda haklısın. Ama affetmek erdemdir.

Sayfayı Paylaş