Karadeniz Pet

Herkese Ücretsiz Champion Yem ve Ballı Kraker

• Konbuyu başlatan ismail baktır
  • Başlangıç tarihi
Birazdan dönerler :)

Ne cesaret adres bilgilerinizi verebiliyorsunz
Helal olsun.iyi cesaret

Daha önce ben vermiştim konuyu fakat champion marka yemi taşlayan çok oldu :) ne hikmetse bugün herkesin beleşçi tarafından mıdır nedir kötüleyen yok ;)

Güzel Bir Reklam Fikri Ama İki Üç Liralık Birşey Zaten Uğraşmaya Gerek Yok ....

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben adres konusunda filan bi sıkıntı olacağını sanmıyorum zaten günümüzde herkes istediği bilgimize kolayca ulaşabiliyor

Isteyinn derim yemi bi kaç yerde gördümm sevmedimm ama numuneden dolayımıdır nedir gayet güzell :)

şimdi attım dönmezler gibime geliyo suncta ellerinde bulunan mallar bitince yollamayacaklardır yani bu numune stoku bitince yollamazlar büyük ihtimalle türk halkı için önemli olan beleş olmasıdır neyin ne olması değildir .

Merhaba Özlem Hanım,
Evcil hayvanınızı ve adres bilgilerinizi gönderebilirseniz size numune göndermek isteriz.
İyi bir bir gün dileklerimizle.
BU ŞEKİLDE DÖNUŞŞ YAPIYORLARR :)
Aynen banada dönüş yaptılar 1 çift mubişim olduğunu söyledim adres bilgilerimi verdim ve görüldü yazdı aşağıda. İnşallah gelir ve paylaşırım.

Kampanyalarından bundan 1-2 yıl önce haberdardım. Kendilerine mail göndermiştim ve sağolsunlar kargo ücretsiz şekilde bana numunelik olarak özel bir set göndermişlerdi :) Şuan gönderdikleri setten farklı bir setti. Daha çok malzeme vardı ve bu kadar küçük paketler şeklinde değildi :)

Sonuçta hiçbir ücret ödemeden sahip olacaksınız. Gerçekten kaçırılmayacak bir fırsat :)

aynen banada dönüş yaptılar 1 çift mubişim olduğunu söyledim adres bilgilerimi verdim ve görüldü yazdı aşağıda. Inşallah gelir ve paylaşırım.

gelirr 10 günde geldi benim ki ben unutmuştum ki kargo arayınca kafa dang etti :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:39 -->-> Daha önceki mesaj 23:38 --

kampanyalarından bundan 1-2 yıl önce haberdardım. Kendilerine mail göndermiştim ve sağolsunlar kargo ücretsiz şekilde bana numunelik olarak özel bir set göndermişlerdi :) şuan gönderdikleri setten farklı bir setti. Daha çok malzeme vardı ve bu kadar küçük paketler şeklinde değildi :)

o zamanlar daha bonkörlermiş demekki muhammet :) bizde birden çok mu yüklendik ne adamlara :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:40 -->-> Daha önceki mesaj 23:39 --

yazdık bakalım bizede gelcekmi :)

gelir kardeşimm gelir :)

gelirr 10 günde geldi benim ki ben unutmuştum ki kargo arayınca kafa dang etti :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:39 -->-> Daha önceki mesaj 23:38 --

o zamanlar daha bonkörlermiş demekki muhammet :) bizde birden çok mu yüklendik ne adamlara :)

Kargodan senmi gittin aldin yoksa evine mi geldiler

PIRANHA Pro II Tab 7.0 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bakalım dönüş olacak mı

Son düzenleme:
Bunu da bizim canavalara yollamışlardı duruyor öyle daha :)
Bu konuyu ben dediğimde herkes kötülüyordu championu bakın adamlar özene özene neler yolladılar bana

Bu arada kargo parasına kadar ödemişler sağolsunlar