Karadeniz Pet

Herkese Ücretsiz Champion Yem ve Ballı Kraker

• Konbuyu başlatan ismail baktır
  • Başlangıç tarihi
Adres tel yazcakmiyim

işallah eve mi geliyor yoksa sizin bağli oldugunuz kargo şirketlerinden mi aliyoruz mesela avcılar aras kargo merkezinee gönderiyosa ordan bizmi aliyoruz ... sen aldin galiba.

eve hocam benimkiler bugun geldi mng kargo getiriyor evinize kadar getiriyorlar adresi tam verin bide telefonn numarası verin kargo sizin semte glince arıyorlar sizi bugun benimki öyle oldu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:20 -->-> Daha önceki mesaj 01:18 --

Adres tel yazcakmiyim

yaz abla önce adresi altına na da teli yaz gönder ama numune istiyorum diye yaz gönder onlar sana mesaj yoluyla faceden dönuyorlar dönucede adresi numarayı yazarsınn

Bana döndüler ama adresi istediler sadece ondn sonra hiç bilgi vermedi.

PIRANHA Pro II Tab 7.0 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bende dün akşam mesaj yolladım hemen geri dönüş yaptılar adres bilgileri için.Adresi yazıp yolladım bakalım gelen giden olacak mı?

Merhaba Mehmet Bey, Bu konu ile ilgili size en kısa sürede döneceğiz. İyi bir gün dileriz.
ne kadar bahtsız bır adamım kesın bana sıra gelınce yemler bıtmıstır :)

Merhaba Mehmet Bey,
Bu konu ile ilgili size en kısa sürede döneceğiz.
İyi bir gün dileriz.

Boyle bir CvP vermişler.kesin yem bitti:)

Herkes çullanınca aynı anda adamlarda korktu. Biz sizi ararız diyorlar.

...

cevap :

Merhaba,
Bu konu ile ilgili size en kısa sürede döneceğiz.
İyi bir gün dileriz.

az önce bana faceden ö.m. ile dönüş yaptılar numune gönderimini en kısa zamanda yapacaklarmış :) bekliyorum bakalım.

Son düzenleme:
Mesaj attım 3 dk sonra donus yaptılar cok ılgınc

"Merhaba Oğuzhan Bey, Öncelikle markamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. İletişim ve açık adres bilgilerini iletirseniz numune gönderiminde bulmak isteriz. İyi günler dileriz."

en sonunda banada gerı donus yaptılar :)
Merhaba Mehmet Bey, Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Evcil hayvanınızın afiyetle yemesi için adınıza bir gönderim yapabiliriz. Açık adres, telefon bilginizi öğrenebilir miyiz? İyi bir gün dileriz.

2 3 saat once banada donduler yazdık bakam adresi kaç gunde gelirse artık :D

söylemesi ayıp 4 kuş var ona göre gönderim yaparmısınız dedim.tamam dediler

Adres bilgileri için dönüş yaptılar.:) bakalim ne zaman gelecek