petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Herkesin kuşu alışıyor benim ki neden alışmıyor?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Abdüssamed ŞİŞMAN tarafından 29 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Abdüssamed ŞİŞMAN

Arkadaşlar bazılları diyo ki benim kuşum 3 saatte alıştı bazıları 5 günde alıştı bana söylenen şeyleri yapıyorum 9 gün oldu hala alışmıyor kafese yaklaştığım anda kaçıyor?

2. BERK GARİPOLAN

3 saatte 5 saatte 5 günde alışması cok zor 9 gün bile cok erken sabırlı olmasın kuşunu korkutma yavas yavas sabırla olucak bişey alıştırma tekniklerini sabırla uygula kuşun sana güveni gelsin zamanla hepsi olur

3. Mehmet Gündoğdu

onun güvenini kazan sakın avucuna alma korkar ve güvenini kaybedersin arada kafes içinde yem marul filan uzat aıısr

4. Abdüssamed ŞİŞMAN

Berk kardeşim alıştırma teknikleri neler?

5. Abdüssamed ŞİŞMAN

Lütfen yorum yapın bu konuyu kaç kere açtım ama cevabını hala doğru düzgün alamadım

6. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Forumda alıştırması vs. sabit konularda mevcut forumu araştırmanızı şiddetle tavsiye ediyorum ..

7. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    daha çok erken biraz daha zaman geçmesi gerek.

8. Bulutinci

Bulutinci Guest

kuşun yaşına bağlı kuş nekadar gençse okadar erken alışır.bide seni sürekli görürse.

9. Alper BAKİ

Ben dün aldım şuan elimde yem yiyor bile

10. Abdüssamed ŞİŞMAN

Sayfayı Paylaş