Karadeniz Pet

herkesten yardım bekliyorum

• Konbuyu başlatan Furkan TOPALOĞLU
  • Başlangıç tarihi
F

Furkan TOPALOĞLU

Guest
ustalarım lütfen yardımcı olur musunuz daha önce iki konu açmıştım cevap verenler oldu ama yanlış teşhis veya yanlış tedavi yapmak istemiyorum ilk önce önceki konulara bakar mısınız http://www.muhabbetkusu.com.tr/hast...llanma-yontemleri/solunumla-alakali-8880.html http://www.muhabbetkusu.com.tr/sorulariniz-ve-cevaplarimiz/solunum-sikintisi-8809.html
bilgisi olanlar sorun var mı varsa nedir söylerlerse sevinirim bilgisi olmayanlar ise en azından kendi kuşlarında böyle durumlar görüyorlar mı söylerse sevinirim ayrıca şunu da belirteyim şu anda kuşların ikisinin de kuyrukları hafif aşağı yukarı yapıyor ve daha çok dişi olmak üzere ağzını şapırdatıyormuş gibi açıp kapatıyorlar

solunum yada sindirim sorunu vardır varsa ve ikisindede antibiyotik tedavisi uygulanır. sen hasta oldukarına eminsen aşırı belirginse bu hareketleri tadaviye başlayabilirsin.. ancak arada yapıyorlarsa kuş kumunu eksik etme. dışkı resimlerini de koyarsan iyi olur.

biraz önce çıktım çarşıya sordum yaptıkları hareketler solunuma bağlıymış ilacı aldık 1 hafta kullandıktan sonra kumda vermeye başlayacağım

geçmiş olsun. hemen iyileşir inşallah...kumu şimdi de vermeye başlayabilirsiniz bi zararı olmaz.

ilacın prospektüsünde etkisini azaltan bazı mineraller yazıyor ve ayrıca ilacın verildiği sürede gaga taşlarının çıkartılması geektiği yazıyor o yüzden söyledim

anladım. hadi bakalım geçmiş olsun iyi haberler bekliyoruz.

Çok teşekkür ederim İnşallah en kısa zamanda atlatmalarına uğraşacağım ben de

Kardeşim kusruma bakma konuya geç kaldım

sanırım sana verdikleri ilaç aviastım solunum yolu rahatsızlıklarında kullanılıyor bu ilacı kullan 5 gün boyunca taze suyla arkasından multivitamin kullanmalısın geçmiş olsun

Estağfurullah Cihan abi sen bizim kusurumuza bakma rahatsız ettik
evet abi aviastım verdiler onu 1 hafta uygulayıp sonra deep fix multivitamin var ona geçerim çok teşekkür ederim abi yardımların için

Geri