Karadeniz Pet

Herkez bi baksa iyi olur!!

kaslankral

Meraklı Üye
kuşumu 0-4 aylıken aldım 1 seneye yakın gecti dediğiniz her seyi yaptım. kuşum erkek. bi aralar alıştı gibi oldu oda yemi bitince kafeste durmuyor çıkınca ustumuzden oray suraya kedi gibi oynuyor çok sevinmiştim alıştı diye yemini doldurdum yine aynı ısırıyor elime gelmiyip vahşi oluyor.!! herkez bildiğini yazsın lütfen sorun ne?!

Fotoğraf görme şansımız olur mu cinsiyet ile ilgili, ayrıca kuşun size alışması sizin ona yaklaşımınıza bağlı anlaşılan güven sorunu yaşıyorsunuz.

normalde doğru bir yöntem de gidince yavru kuşlar 1 haftada ele geliyor 1 sene ? ya yanlış yöntem izlediniz yada kuş size güvenmiyor.

Fotografı attım erkek dediler daha fazla bilgi lazım lütfen?

arkadaşım kafesin içindeyken parmağınızı sokmayın oyun zanneder.kafesi aç bekle kendisi çıksın,zamanla o kendi gelir sana.fazla elle yaklama,tutma.yavruyken yapacaktın tabi bunları.bazen ısırma kızışınca da olur.

kafesi açıp 5 saat bekliyom yine çıkmıyo anca 2 tane oyuncağı var onları çıkarmadan çıkmıyo oda bazen.

kafesi açıp 5 saat bekliyom yine çıkmıyo anca 2 tane oyuncağı var onları çıkarmadan çıkmıyo oda bazen.[/QUO

benim kuşum 4 gün kafesi açıyordum çıkmıyordu.sonra 5.gün çıktı etrafa baktı sonraki 2-3 gün de etrafı inceledi .ben hiç karışmadım ,bakmadım bile ona.tv izlerken bir baktım başıma kondu ve sonrası geldi:p

Senin adına sevindim abi :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:47 -->-> Daha önceki mesaj 19:07 --

Bugün bi çıkar gibi oldu bıraktım yine çıkmadı ama

sabret kardeşim sabret çıkar o illa ki :)

Kuşunuz artık damızlık olmuş onu eğitmeniz imkansız gibi bir şey nerdeyse açlıkla değil sevgiyle eğitilmeli o da yavruyken daha rahat olursu

gagasının üstü tam mavi deil altları açık beyaz karışık en üstleri çok az mavileşmiş .

Geri