Karadeniz Pet

Herkez kafesinin ve düzeninin fotosunu çeksin

Canberközden

Meraklı Üye
x82Apk.jpg

güncel

Son düzenleme:
Canberk bey, tahta tünek takmanızı tavsiye ederim.

tahta tüneği hiçbir petshopçu satmıyor söyleyince resmen alay ediyorlar bit olurmuş falan filan kendim yapmak istedim ama bir video yada foto bulamadım

kalburüstü petshopların hepsinde var.bit olcaksa kuştada olur heryerde olur.sen zaten evde bit pire spreyi bulundurmak zorundasın her ihtimale karşı kafesi temizlediğinde kafese tüneğe sıkarsan garanti olur

Ağaç dallarından da yapabilirsin çok basit.

tahta tüneği hiçbir petshopçu satmıyor söyleyince resmen alay ediyorlar bit olurmuş falan filan kendim yapmak istedim ama bir video yada foto bulamadım

Video fotoya gerek olduğunu sanmıyorum serçe parmak kalınlığında tahta bulun temıizleyin ayağına kıymık batmasın sonrada kafese karşıdan karşıya yapıştırıyın yada iple bağlayın.

güncel ...........................

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:11 -->-> Daha önceki mesaj 18:26 --

Ağaç dallarından da yapabilirsin çok basit.

K6qg00.jpg

eyoYQn.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:12 -->-> Daha önceki mesaj 20:11 --

eXqVV0.jpg

NASIL
NASIL
NASIL
NASIL
NASIL
OLMUŞ

güncel ...........................

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:11 -->-> Daha önceki mesaj 18:26 --

K6qg00.jpg

eyoYQn.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:12 -->-> Daha önceki mesaj 20:11 --

eXqVV0.jpg

NASIL
NASIL
NASIL
NASIL
NASIL
OLMUŞ

Olmamis cok ince ...

GT-I9001 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Daha kalin tellere sigmiyo ve rahat gibi düsmuo. Ve neden daha kalıin

xE5Qkg.jpg

Tırnak Bakımı İçin Tırnakları Kesmek Riskli Ve Tehlikelidir Kan Kaybından Ölebilir
Senin Tüneklerde Tırnak Uzamasi Devam Eder Daha Kalın Tünek Ekleyebilirsin Sığıyor

TMM denicem ama tirnagini kuscuya kestirdim bisey olmadı

Geri