Karadeniz Pet

Herkeze hayırlı bayramlar arkadaşlar cins ve ırk lütfen

• Konbuyu başlatan Erguvani Özyabani
  • Başlangıç tarihi
E

Erguvani Özyabani

Guest
Herkeze hayırlı bayramlar arkadaşlar yaş cins ve ırk lütfen

Resimler

New_P1050540_zps129acb2a.jpg

New_P1050536_zps253d20c3.jpg

New_P1050528_zps6c3782b2.jpg

New_P1050537_zps287da0fe.jpg

New_P1050535_zps57a404fd.jpg

New_P1050534_zps226ede47.jpg

New_P1050532_zps5abd51d9.jpg

New_P1050533_zps22e69c4f.jpg

New_P1050525_zps5ff8e387.jpg

New_P1050516_zpscfba4a67.jpg

New_P1050514_zpsfcee0bdf.jpg

New_P1050515_zpsdea1ec84.jpg

New_P1050520_zps0155fb12.jpg

New_P1050512_zpsefd46817.jpg

New_P1050513_zps73ced6ad.jpg

New_P1050507_zpsd3728e09.jpg

New_P1050509_zps8a1a5f2c.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
İkiside jumbo ama dişi daha vasıflı.

Bence Dişi jumbo erkek kırık gibi ama kuşları canlı görmeden net cevap vermenin dogru olmadığını düşünüyorum

Arkadaşlar bu işin bir sonu yok mu ?

Resim den anlaşılır diyorlar resim ekliyorum.
Resim kalitesiz çıkmış diye prof makina ile çekiyorum.resimler yetersiz veya net değil diye sırası ile 20 yakın resim ekliyorum.Ve oldukça da net ve değişik açılardan resimler ekliyorum.Ancak halen canlı olarak görmeden net bişey söylenmeyeceğine dair yazılar mevcut.Yok mu arkadaşlar resimlere bakarak net bir şekilde bu kuşların ırkını veya cinsini söyleyebilecek bir uzman bir arkadaş..

na6u7u5e.jpg
e7y8yzag.jpg
boyle net fotoğraflar paylas net yorum yapayim paylastigin resimlerde neye gore kusun boyunu posunu kiyaslayacagiz. nerdeyse 2 3 gunde bi resim koyup cinsiyet irk sorup duruyorsun amacin ne mesaj sayisini mi yukseltmeye calisiyorsun o kadar kus paylasiyon hicmi bisey ogrenemedin madem o kadar resimden anlayacak kadar aklin var google a jumbo muhabbet kusu yaz görsellerden kiyasla aksam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:59 -->-> Daha önceki mesaj 21:57 --

O kadar beceremiyorsan merak etme yarin devamini ceker koyarim kiyaslarsin

Arkadaşım İster günlük ister aylık ister yıllık resim koyarım burası forum paylaşım ortamı:
Ben bilgi almak ve öğrenmek adına kuşların ırkını veya cinsini soruyorum sanıyorum bu sizi rahatsız ediyor.
Ayrıca Mesaj sayımı yükseltmek için bu tip paylaşımlar yapacağıma, forumda yapılan paylaşımları tenkit edip milletin açtığı konuları inceler o konuları takip ederdim
bakardım forumdaki arkadaşlar kaç günde bir cins ve ırk konusu açıyor ona göre laf sokardım
ve şunuda belirteyim koymuş oldugum resimlerin hepsi benim ya alacağım kuşlardır yada aldığım, alırken kazıklanmamak adına bilgi istemişimdir.
Ayrıca gün gelipte bu konuda uzmanlaşırsam eğer bazı arkadaşlar gibi (10 çift kuş besleyince kuş uzmanı olugunuı sanan arkadaşlara lafım)
Ozaman gerçekten kuşlar hakkındaki cins veya ırk konusunda yorumumu yaparım..
Ayrıca çok şukür jumbo veya ingilizi kıyaslayacak kadar aklım var çok şükür
Ancak uzman arkadaşlar bile bu konuda tam emin olamazken ben üç veya 4 çift kuş besliyorum diye bu konuda emin olamam ve emin olmam adına bilen arkadaşlardan yardım alırım
Ayrıca foğraflar paylaş net derken sanırım ne ile boyut arasındaki farkı bilmediğiniz için yanlış kullanmıssınız cümlenizi.
Fotoğraflarım gayet nettir.Sanırım sizin bilgisayarınız eski..o yüzden resimleri net göremiyorsanız ona bende birşey yapamam .
Ancak dersenizki boyut konusunda sıkıntı var bire bir boyut belli değil o yüzden yorum yapamıyorum.Onu anlarım..
benim koyduğum resimleri sorgulayacagıza
Bana bire bir kuşları mukayese edebilecegim bire bir ölçü istiyorum diyin ki
anlarım .mesela kibrit kutusu veya kalem veya sigara pakedi..
bende yanına o tip bir nesne koyar o şekilde çekerim resimleri..

Geri