petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

herkezin istiyeceği bir son

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve 4tük3eindik tarafından 1 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. 4tük3eindik

Arkadaşlar benim kuşum 1-2 yaşında bir anda ele alıştı hemde çok bir çaba göstermeden neyse ama hala bana çok güvenmiyor güvenini nasıl arttırırım ve elime çağırabilirim yardım :confused:

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:57 -->-> Daha önceki mesaj 15:41 --

cevap yokmuuuuuuuuu

2. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    sevdigi yiyecekleri elinizden verin, bir de ele geldigi zaman ani hareketten kacının.. zamanla size daha cok alısır..

3. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

Naneye alıştırın ve nane ile elinize alıştırın ben öyle yapıyorum eğitilicek kuşları . Naneyi dalıyla birlikte uzatın kemirmeye başlayınca parmağınızı hafifçe yaklaştırın ürkmemesini sağlayın sonra parmağınızı tırnaklarına sürtün o zaten elinize çıkacaktır .:)

4. 4tük3eindik

elime çıkıyor üstümde geziyor ama çok korkarak hemen uçacak gibi
    uçuncada geri gelmiyor

Sayfayı Paylaş