petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Herşey tam ama çiftleşme olmuyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve M.Halik Kara tarafından 11 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. M.Halik Kara

Kuşlarımın yemi vitaminleri,kalamarı vs eksiksiz olduğu ve ikisi de kızışmış olduğu halde ve birbirlerine kur yaptıkları yem kustukları halde çiftleşmiyorlar sebep ne olabilir acaba?

Not: Dişi kuşun kuyruğu yok yani uzun değil dökülmüş,bir sebep olabilir mi denge vs babında yani

#1 M.Halik Kara, 11 Kasım 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 11 Kasım 2014
  2. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Kuş üretmek sabır işidir. Belirli şeyleri uyguladıktan sonra gerisini onlara bırakın. Kuşlarınıza mama vitamin takviyesi yapın. Kuyruk kısmı zamanla çıkar.Yerini değiştirmeyin kafes sabit kalsın.

3. M.Halik Kara

Hocam evde 2 çift var birinden yavru ve yumurta aldım zaten ev bazında üretim yapıyorum yıllardır ama böylesiyle ilk defa karşılaştım diyebilirim

4. Serdar Şerifoğlu

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Sabret olur inşallah
    zaten tecrübe var busefer biraz zor olacak galiba

Sayfayı Paylaş