Karadeniz Pet

Herşey tamam çiftleşme yok:((

Furkan ŞAFAK

Paylaşımcı Üye
thcyq.jpg

thcz6.jpg

thczj.jpg

thczp.jpg

o da olur baksaniza nasil muhabbetlesiyorlar masallah:)

Oho ben size daha ne diyeyim. :) Çok az kalmış çok. Önce 1-2 hafta yuvaya girer, ardından çiftleşir. Çok az kalmış belli ki. Ve her iki kuşunuz da kızışmış. Şimdiden hayırlı olsun.

sevtap hanım iki haftadır yuvalığa girip çıkıyolar zaten fakat dişi kuş çiftleşmeye isteksiz erkek çok fena yoksa

Kusların yerı sabitmi mama takviyesi yapabilirsiniz ikiside kızışmış fazlada rahatsız etmeyin sessiz biyerde dursun umarım en yakın zamanda yavru alırsınız

Valla aynı. Dişi yuvalıktan çıkmıyor öyle kemirip duruyor, uyuyor keyfine bakıyor. :D Bu sabahta çiftleştiler ama bir türlü yumurta gelmiyor anlamıyorum. Bugün 9. gün. Şan işte. Olmadı mı olmuyor. :D

Dolu çıksında abla bak benimkilerin oldu ne oldu 3 taneside boş çıktı erkeği değiştirecek gibiyim bende bi halt yok anladığım kadarıyla :D

kuşların yeride sabit herşeyde on numara beş yıldız ama dişide bi iş yok işte kısmet:)

Valla aynı. Dişi yuvalıktan çıkmıyor öyle kemirip duruyor, uyuyor keyfine bakıyor. :D Bu sabahta çiftleştiler ama bir türlü yumurta gelmiyor anlamıyorum. Bugün 9. gün. Şan işte. Olmadı mı olmuyor. :D

Normal bir durum 13 gune bak neler olucak say

Ikiside kizismis vaziyetteler yakinda torunlariniz gelir insallah :) hayirli olsun

Geri