Karadeniz Pet

Herşeyi Dahil Satılık Kafes (ANKARA)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ONURR

Yeni Üye
07 - FİYATI:HERŞEYİ DAHİL

08 - GEÇERLİLİK TARİHİ:SATILANA KADAR

09 - SATILAN / ALINACAK ŞEHİR:ANKARA

10 - GÖNDERİLEBİLİNECEK MESAFE:

11 - İRTİBAT TELEFONU:0507 476 05 16

12 - MAİL ADRESİ:

13 - TELEFONLAŞILABİLİNECEK ZAMAN DİLİMİ:7\24

images

images

images

images

images

Son düzenleme:
Hepsi ped shoptan alma bana mal olusu 3 katI gecmistir emin ol usta normaldn bile ucuz fiyat yani

Baltalamak gii olmasn ama eminonunde bundan daha buyuk kafesler hersey dahil 30-35 lira.Hayrlı satslar :)

Hayırlı satışlar :)

Baltalamak gii olmasn ama eminonunde bundan daha buyuk kafesler hersey dahil 30-35 lira.Hayrlı satslar :)

Kafes 5 liraya denk geliyor nerdeyse sizin deyiminizle yalan borcummu var size pahalı ne alaka az biraz hesaba gir siz satsanız 70 80 eder bizdeyken 3 5 liramı ayıp ettiniz valla...

Herkes gibi bende fikrimi belirtmekte ozgurum ve fiyatin bence pahali oldugunu soyledim.Ve daha gecen hafta arkadasimla gidip kafes ve ekipman aldik ordan biliyorum.

Herkes gibi bende fikrimi belirtmekte ozgurum ve fiyatin bence pahali oldugunu soyledim.Ve daha gecen hafta arkadasimla gidip kafes ve ekipman aldik ordan biliyorum.

Benimde söylemek istediğim sana göre pahalı ve beyaz boyalı içinde 2 tünek 1 plastik salıncak olandan değil Akıllı yemlik tahta tünel salıncaklar vb baya var daha ve sadece kafese ben 40 Lira yatırdım geri yanını sen düşün Her aldıgımıda Ped shoplardan alırım Biliyosun ordaki fiyatları bilmem anlatabildimmi ustam iyi günler..

Ilan Günceldir

Son düzenleme:
fiyat gayet uygun hatta çok uygun bu kafesleri pet shopta boş halini 60-70 tl ye satıyorlar

fiyat gayet uygun hatta çok uygun bu kafesleri pet shopta boş halini 60-70 tl ye satıyorlar

Allah Razı olsun valla halimi anlayan cıktı şuan boş evde kömürlüge atıp parçalanacak diye elimden geldiğince ucuzlattım almak isteyen arasın veya özel mesajla daha fazla bilgi veririm..

hayırlı satışlar...

Çok güzel kafes bence :) içinde bir sürü şey var. Ankara civarında oturuyo olsam alırdım ve fiyatı da gayet uygun bence. Ben geçenlerde internetten baktım sadece bi akıllı yemlik zaten 4-5 lira.

onur insanlar kaliteli malın değerini bilmiyor benimde kafes ilanım var sıfır 60 lık çifthaneye 40tl istedim herkes pahalı dedi,illaki gidip ya bir internet sitesinden yada bir pet shoptan kazıklanmaları gerekiyor...

Hayırlı satışlar , fiyatının çok pahalı olduğunu düşünmüyorum gayet ideal ev hobicileri için , yozgatta böyle bi kafes 50-60 lira ankara iskitlerde 30-40 lira ki ordakilerin malzeme kalitesi biraz daha düşük yemlik tünekler tül vs. ideal yakın çevreden almak isteyen arkadaşlara önerilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...