petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hiç anlasamadilar

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Doğukan Hazar tarafından 4 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Doğukan Hazar

Doğukan Hazar Well-Known Member

Beğenileri:
    113
    Arkadaşlar dişi muhabbet kuşuma arkadaştan konuşan erkeki aldim. 20 kelimeye yakin konusuyo kuş. Küfur falan ediyo. Ama erkek baskin cikar derken dişi digerine kök söktürdü. Surekli bagirttiriyo. Kafeste tunege bile gecemiyo korkudan kuş. Sizce ne yapayim geri veriyim mi bu erkegi ? [​IMG]
    Dişi de bu

2. Yiğit SERİNSÖVÜT

Beğenileri:
    0
    Evcil kuşlarda bu tür problemler sık yaşanıyo. Dişi baskın erkek ise insanlara alışkın sakin olduğu için büyük kavgalar yaşanıyo. Bence erkeği geri verin dişi daha fazla zarar vermeden erkeğe.

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
    İmkan varsa dişiyi bir süre başka bir kafeste ve ayrı bir odada tutup sonra aynı odaya alabilirsin. Yeni gelen kuş ortamı kafesi sahiplensin. Bir daha dişi baskın çıkamaz.

#3 Levent ACAR, 4 Temmuz 2015
    Son düzenleme: 4 Temmuz 2015
  4. kaanmavış

kaanmavış New Member

Beğenileri:
    0
    Bence elleme fazla ilgilenme yumurta maması fln ver njer ver dişi kızısın oyuncak fln olmasın onlar alişır.

5. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Bazı durumlar sizin Yaşadığınız gibi ya ayıracaksınız bir müddet veya imkan varsa dişinin bir eş seçmesine sans veriniz,yoksa birbirlerine alışma Süreci benim 1 Yıldır yavru almak için beklediğim çift var yani

#5 Cihan UYĞUR, 4 Temmuz 2015
    Son düzenleme: 4 Temmuz 2015
  6. Doğukan Hazar

Beğenileri:
    113
    Ben cocugun erkegini vereyim bence jumbo alayim? Cunku aciyorum ya. Yazik bu dişi cok canini yakiyo. Olmuyosa baska erkek aliriz napalim ? Olmaz mi oyle ne dersiniz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:54 -->-> Daha önceki mesaj 00:53 --

Bunun cazgirligina ancak jumbo boyutunda bi muhabbet son verebilir ?

7. Hakan Donat

Beğenileri:
    13
    Aslında bakılırsa boyutun baskın gelmeyle pek alakası yok benim yerli bir dişim var Jumbo falan dinlemiyor mesela :)

8. Doğukan Hazar

Beğenileri:
    113
    Dişiye kendi esini secmesi imkani vermeliyim. Yani jumbolarin arasina koyup es tutsun amaciyla ? Olmaz mi

Sayfayı Paylaş