Karadeniz Pet

Hiç bi bi tedavisi ya da daha iyi yapma yöntemi yok ?

koraysanz

Yeni Üye
bu kuş ayrık bacaklı gayet ıyı ucabiliyor ayaklarını hareket ettirebiliyor kavrayabildiğini her yerdede duruyor

fakat duz zemınde bugun ilk defa koltuga kondu 2 aydır bende ve basamıyor ya serbest bırakıyor tamamıyle ayagını ya da kaldırıyor sağ ayagı kayıyor gucsuz gıbı duruyor tunektede kayıyor bazen kafesının ustune kondugundada parmaklarının de 3 ü önde biri arkada aslında felçli değil ve bacakları o kadar da ayrık değil çünkü gogsunun ustunde değil ayaklarının ustunde duruyor netıcede
parmaklarından yana sorn oldugunu sanmıyorum biraz şekli bozuk olsa da sorun şu ki sağ ayağı kayıyor sağa doğru açma yapıyor sol ayagında öyle bi durum yok nası halledebilirim bunu bandaj tarzı birşeyle sarsam sağ ayağını kapalı tutmaya alışsa kapalı tutarken de kasları güçlense falan hiç mi bir yolu yok bıraz daha guclu dursa sankı ayaklarının uzerınde duracak gıbı ayrık mayrık ben razıyım kuşuma ama üzülüyorum

kucuklugunde olsa sargı falan yapılıyor bandaj falan ama böyle tek ayak ustunde surune surune kuşu gormek de üzüyor beni hiç bi fikri yontemı olan yok mu arkadaşlar lütfen .

RkNEo7.jpg

Geri