petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

hiç durmadan bir saga bir sola gidiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve akkurt33 tarafından 22 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. akkurt33
    Gizli

akkurt33 Guest

yaklasık bir hafta önce ortalama 5 haftalık bir muhabbet kusu aldım ilk geldiginde yerinden bile kıpırdamadı fakat aradan 4 gün geçtikten sonra çok degişti kafesinde bir saga bir sola çok hızlı bir şekilde gidiyor du bende dayanamadım kafesinden çıkardım geldi omzuma kondu 2 gündür çıkartıyorum ama kafesine girdiginde sürekli aynı şeyi yapıyor bir saga bir sola gidiyor.yemek yemeye su içmeye yada yorulunca kafesine koydugumda sorun yok ama daha öncesinde koyarsam yine aynı davranış genel olarak bana söylenen yeni aldıgında 2 hafta çıkarmaydı ben erken çıkardım bundan dolayı olabilr mi acaba. lütfen yardım edin.

2. Aziz SARI
    Gizli

Aziz SARI Guest

Kuşunuz oynamak istiyor kapalı ortamda kalmak istemiyor. Ne güzel omzunuza da alışmış bence biraz oyuncak alın kafesine asın onunla oynuyorken kendini kaybeder zaten.:D

3. akkurt33
    Gizli

akkurt33 Guest

oyuncak aldım salıncak ve halka fakat binmedi bile kafesinde tek yaptıgı uyumak ve saga sola koşmak

4. esrar06

esrar06 Member

Beğenileri:
    0
    Oyuncaklardan ilk başlarda korkar sonra inceleyince oynamaya başlar zor bile çıkartırsınız.

Ben ilk aldığımda aynı sizinki gibi oldu daha sonra iyice alıştırmıştım kendime kafese mahkum etmeyin çıkartın eğlensin hayvan sürekli gelir sizinle uğraşır zaten

5. akkurt33
    Gizli

akkurt33 Guest

dıları çıkınca kendini temizliyor falan elimden geldigince dışarda tutmaya çalısıyorum fakat kafesinde oldugunda yeri geldiginde 2 3 saat bile bi saga bi sola gidiyor.

6. Bülent ÇAPIK

Bülent ÇAPIK New Member

Beğenileri:
    0
    kafese alıştırmya bakın yoksa hep dışarda kalması gerekicek benim kuş varken öyle alışmıştı sabah kalktıgımızda dışarda akşam yatana kadar asla kafeste durmazdı ama ilgilenen biri varsa sürekli dışarda kalması sorun teşkil etmiyo güzelde oluyo size çok alışır.

7. onurcan55

onurcan55 Member

Beğenileri:
    0
    Kuş "Beni dışarı çıkar " diye hareket ediyor benimkide hem tünekte saga sola hemde kafesin tellerinde durup kanatlarını çırpıyor :)

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşu kafeste sağa sola gidiyor

,
  2. Muhabbet kuşu kafesin içinde durmadan koşuyor

,
  3. muhabbet kuşum kafeste sağa sola koşup duruyor

,
  4. kuşun tünekte saga sola gitmesi