Karadeniz Pet

Hikayeniz Nasıl Başladı ?

Hüseyin gündüz

Yeni Üye
Arkadaşlar gerek hobi gerek meslek gerekse evde ki bir dost olarak gördüğümüz muhabbet kuşlarımızın her zaman bir hikayesi vardır .
Sizlere sorum nasıl ve ne zaman başladınız ve şuan ki durumunuz nedir ?

İstanbul'dayım ben ve başka semtte oturan bir arkadaşım kuşları çok seviyordu. İşin kötü tarafı hanımı istemiyordu. Birgün seni ziyarete geleceğim dedi ve geldi. Elindeki kafesi görünce bu ne dedim. Durumu anlattı ve eminim ki senden iyi bakan olmaz. Başkasına vermeye kıyamadım dedi. Mecburen aldım ben de ve eve götürdüm. Eşim çok kuşları çok sevdi. Çift kuşlardı ve iki yıl yavru filan olmadı. İki yılın sonunda durmak bilmediler. işin kötü tarafı eşim yavruları başkasına vermemi istemiyor. Evde şu anda 11 tane kuş var. Dişiyi durdurmak için çaba sarfdiyorum. :)

Kiz arkadaşım hediye olarak 1 adet erkek kuş getirmisti dogum gunume , ilk sasirmistim sonra cok mutlu olmustum zamanla birbirimie alismıştık kuşla , cok uzun arastirmalar sonucu bir tanede dişi aldim , ciftimin yavrulari olmuştu , zamanla daha cok sevdim ve eşimle devam ediyoruz :D o ilk kuslarim öldü ama hala onlarin torunlariyla üretime devam ediyorum hatiralari herzaman benimle .

Son düzenleme:
Geri