petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hikayeniz Nasıl Başladı ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hüseyin gündüz tarafından 8 Haziran 2016 başlatılmıştır.

1. Hüseyin gündüz

Beğenileri:
    1
    Arkadaşlar gerek hobi gerek meslek gerekse evde ki bir dost olarak gördüğümüz muhabbet kuşlarımızın her zaman bir hikayesi vardır .
    Sizlere sorum nasıl ve ne zaman başladınız ve şuan ki durumunuz nedir ?

2. Muhabbet32

Muhabbet32 Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    10
    İstanbul'dayım ben ve başka semtte oturan bir arkadaşım kuşları çok seviyordu. İşin kötü tarafı hanımı istemiyordu. Birgün seni ziyarete geleceğim dedi ve geldi. Elindeki kafesi görünce bu ne dedim. Durumu anlattı ve eminim ki senden iyi bakan olmaz. Başkasına vermeye kıyamadım dedi. Mecburen aldım ben de ve eve götürdüm. Eşim çok kuşları çok sevdi. Çift kuşlardı ve iki yıl yavru filan olmadı. İki yılın sonunda durmak bilmediler. işin kötü tarafı eşim yavruları başkasına vermemi istemiyor. Evde şu anda 11 tane kuş var. Dişiyi durdurmak için çaba sarfdiyorum. :)

3. muhabbetciavukat

Beğenileri:
    0
    Kiz arkadaşım hediye olarak 1 adet erkek kuş getirmisti dogum gunume , ilk sasirmistim sonra cok mutlu olmustum zamanla birbirimie alismıştık kuşla , cok uzun arastirmalar sonucu bir tanede dişi aldim , ciftimin yavrulari olmuştu , zamanla daha cok sevdim ve eşimle devam ediyoruz :D o ilk kuslarim öldü ama hala onlarin torunlariyla üretime devam ediyorum hatiralari herzaman benimle .

#3 muhabbetciavukat, 9 Haziran 2016
    Son düzenleme: 9 Haziran 2016

Sayfayı Paylaş