petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hint bülbülleri hakkında bir kaç sorum var arkadaşlar

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Necati ÜNAL tarafından 17 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. Necati ÜNAL

Merhaba arkadaşlar 2 adet hint bülbülü almıştım 2side erkek çıktı adam değiştirmedi.Bende 1 tane daha aldım dişi. Şimdi 1 dişi 2 erkek çiftleşirlermi ?

Birde gelirken yuvalık aldım bu yuvalık bu kuşlar için uygunmudur ? Yuvalığın resmi yok ama aşağı yukarı şöyle bir şey : [​IMG] Yani bu yuvalıgın aynısı diyebilirim.

2. Tunç ÇAĞATAY

Hint bülbülleri buna yuva yapmaz 2 erkek uygun değil 1 erkek dursun.

3. Necati ÜNAL

neden buna yuva yapmazlar yapma şansları varmı ?

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Hint bülbülleri bu tarz yuvalıklarada yuva yapabilir ;) ayrıca sattığı kuşu değiştirmemekle büyük ayıp etmiş ben o adamdan kuş almazdım

5. Mehmet KILINÇ

Beğenileri:
    0
    Hint bülbülerin sendekine yuva yapabilirler. (Benim Jumbolar yapıyor, neden yapmasınlar.) Yuva malzemesi koyarsın başlarlar yapmaya. Yapmazlarsa eğer iç yuvalık alıp takabilirsin.

Yavru almak istiyorsan eşleştir. 2 erkeğin oluşu sorun yaratabilir. Diğer erkeğine de al bir dişi onla da onu eşleştir :)

Hayırlı ve sağlıklı üretimler olsun.

6. Necati ÜNAL

Sağolun arkadaşlar başka fikri olan varmı ?

Sayfayı Paylaş