petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hint Bülbüllerim Yumurtladı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve kalpsizprens tarafından 27 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. kalpsizprens

kalpsizprens New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar kuşlarım ilk yumurtasını dün yumurtladı ama bir sıkıntımız var ben gece işteyken ailem erkek kuşun altlarına koyduğum gazeteyi parçalayıp yuvaya taşıdığını görmüşler ve kuşlara malzeme vermişler ve kuşlar malzemeyi yuvaya taşımışlar ve yumurta altta kalmış eve bir geldim yumurta yok sonra anladım malzemeleri çıkarttım ama aklıma takılan bir şeyler var ben malzemeyi kaldırınca baba gördü ve hemen yattı sizce yumurtanın gelişimi durmuş mudur ? 1 gün boyunca yumurta altta kaldı bir şey olmuş mudur ? ve ikinci yumurta ne zaman gelir ve ayrıca bir şeyler yapmam gerekir mi ? yumurta maması yapıyorum zaten

2. Önder AYYILDIZ

Beğenileri:
    7
    Birşey olmaz zaten 2-3 yumurtadan sonra dogru düzgün yatmaya başlıyorlar. Sen altta kalan yumurtayı cıkarıp kuşun altına koyduysan sıkıntı yok

3. kalpsizprens

kalpsizprens New Member

Beğenileri:
    0
    Anladım yardımların için teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş