petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

hint bülbülü acillllllll

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mikail ÖZKAN tarafından 30 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Mikail ÖZKAN

arkadaşlar hint bülbüllerim yuvasına girmiyor bir türlü yuvanın üstüne attığım ipleri götürüp üstüne oturuolar binevi yuvayı yuvanın üstüne yapıyolar acill napmam gerek

2. Sevtap DERİN

O zaman sende yuvayı yuvanın üzerine çıkamayacakları bir yere as. En üste mesela. Tabii bu konuda çok bilgili değilim, Hint Bülbül'ü besleyen arkadaşlar öneride bulunursa daha sağlıklı olur.

3. Mikail ÖZKAN

internetten video izliyorum bütün kuşlar yuvanın üstüne çıkıyolar ama benimkiler içine girmiyor içine ip attım ip sarkıttım olmadı bilen biri çok acilll

4. Aysetursak

Belli ki seninkiler yuvayı beğenmemiş. Yukarısına yapsınlar nolcak :)

5. Mikail ÖZKAN

yavruların yukarıdan düşeceğini biliosunuzdur neden ciddiye almadan dalga geçiyosunuz?

6. Aysetursak

Hayır dalga geçmedim ciddi söyledim doğacaktı tüm kuşlar yuvalarını yuvalığa yapmıyorlar. Kuşlar orayı güvenli gördüklerde oraya yapsınlar

7. Aysetursak

O zaman yuvalığa çıkart farklı bi kap filan koy belki onun üstüne yaparlar?

8. Mikail ÖZKAN

wlla bilmiorum 1 hafta oldu erkek ile yuvayı takalı halen girmiyolar napmam gerek bilen biri yokmuu

9. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Kardeşim bu konu o kadar acil değil. "ACİL" yazıp milleti toplamaya çalışmayın konuya.

Yuvalığı en tepeye as, üstüne çıkamasınlar. Yine devam ederlerse değiştir kuşları.

10. Mikail ÖZKAN

yuvalık dahada tepeye olmuyo kardeş birde bu sitede sürekli bi azar sinir ne yazarsak bi laf duyuyoz sebebini öğrenebilirmiyiz??

11. kenan

kenan Guest

Kafesin ve yuvalığı nasıl nereye taktığını gösteren fotoğraflar atarsan sana yardımcı olayım

12. Sevtap DERİN

Konuşma üslubunuzdan kaynaklı olabilir. Niye dalga geçiyorsunuz diyorsunuz. Halbuki kimsenin dalga geçtiği yok.

13. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    usta yapacağın sey yuvalagı degıstırceksın ustu duz olan yerıne ucgen tepelı yuvalık al koy gıtsın okeyto ınternet bak bulursun

Sayfayı Paylaş