Karadeniz Pet

hint bülbülü acillllllll

• Konbuyu başlatan Mikail ÖZKAN
  • Başlangıç tarihi
M

Mikail ÖZKAN

Guest
arkadaşlar hint bülbüllerim yuvasına girmiyor bir türlü yuvanın üstüne attığım ipleri götürüp üstüne oturuolar binevi yuvayı yuvanın üstüne yapıyolar acill napmam gerek

O zaman sende yuvayı yuvanın üzerine çıkamayacakları bir yere as. En üste mesela. Tabii bu konuda çok bilgili değilim, Hint Bülbül'ü besleyen arkadaşlar öneride bulunursa daha sağlıklı olur.

O zaman sende yuvayı yuvanın üzerine çıkamayacakları bir yere as. En üste mesela. Tabii bu konuda çok bilgili değilim, Hint Bülbül'ü besleyen arkadaşlar öneride bulunursa daha sağlıklı olur.

internetten video izliyorum bütün kuşlar yuvanın üstüne çıkıyolar ama benimkiler içine girmiyor içine ip attım ip sarkıttım olmadı bilen biri çok acilll

Belli ki seninkiler yuvayı beğenmemiş. Yukarısına yapsınlar nolcak :)

Hayır dalga geçmedim ciddi söyledim doğacaktı tüm kuşlar yuvalarını yuvalığa yapmıyorlar. Kuşlar orayı güvenli gördüklerde oraya yapsınlar

O zaman yuvalığa çıkart farklı bi kap filan koy belki onun üstüne yaparlar?

Kardeşim bu konu o kadar acil değil. "ACİL" yazıp milleti toplamaya çalışmayın konuya.

Yuvalığı en tepeye as, üstüne çıkamasınlar. Yine devam ederlerse değiştir kuşları.

Kardeşim bu konu o kadar acil değil. "ACİL" yazıp milleti toplamaya çalışmayın konuya.

Yuvalığı en tepeye as, üstüne çıkamasınlar. Yine devam ederlerse değiştir kuşları.

yuvalık dahada tepeye olmuyo kardeş birde bu sitede sürekli bi azar sinir ne yazarsak bi laf duyuyoz sebebini öğrenebilirmiyiz??

Kafesin ve yuvalığı nasıl nereye taktığını gösteren fotoğraflar atarsan sana yardımcı olayım

usta yapacağın sey yuvalagı degıstırceksın ustu duz olan yerıne ucgen tepelı yuvalık al koy gıtsın okeyto ınternet bak bulursun

Geri