Karadeniz Pet

Hint bülbülü besleyenler bakarmısınız ?

• Konbuyu başlatan SONTABANCA
  • Başlangıç tarihi
S

SONTABANCA

Guest
Arkadaslar sabah 1 tane erkek hint bulbulu aldım

1. Aldıgım bülbüle kalamar kemiği aldm hiç bişe yapmio nedem ?

2. Bülbül hiç ötmuo daha 1 yyasinabile girmemis neden otmuyo ?

3. 9 gün sonera bi tanede kız alcam o zamana kadar tekk yasarmı ?

4. Adam bu bülbüller saka kuşu yemi yediğini soledi doğru mu ?

5. Hep oldugu yrde hiç hareket etmiyor neden ?

6. Havuç ve elmayı nasıl vermem gerek yani tek kabugu kesip mi versem yoksa iyice rendeleyim mi

ARRKADASLAR LUTFEN CEVAPLAYN ACİLEN SIMDIDEN HEPİNİZE TESEKKURLER...

Konuyu yanlış yere açmışınız.
Bu kuşlar çok fazla ötmez yani bi kanarya gibi ötmesini beklemeyin.Kemiği yer ama dişiler daha çok tüketir.Meyveyi rendeleyerek verebilirsiniz.Yalnızlığı pek sevmezler,eş almanızda fayda var.Darı ve aspur yerler.

Son düzenleme:
Arkadaslar sabah 1 tane erkek hint bulbulu aldım

1. Aldıgım bülbüle kalamar kemiği aldm hiç bişe yapmio nedem ?

2. Bülbül hiç ötmuo daha 1 yyasinabile girmemis neden otmuyo ?

3. 9 gün sonera bi tanede kız alcam o zamana kadar tekk yasarmı ?

4. Adam bu bülbüller saka kuşu yemi yediğini soledi doğru mu ?

5. Hep oldugu yrde hiç hareket etmiyor neden ?

6. Havuç ve elmayı nasıl vermem gerek yani tek kabugu kesip mi versem yoksa iyice rendeleyim mi

ARRKADASLAR LUTFEN CEVAPLAYN ACİLEN SIMDIDEN HEPİNİZE TESEKKURLER...
hemen yemez kalamat kemiğini dişi aldığınız zaman yumurta zamanı çok tüketirler
2 yeni almışsınız yerine alışması için zaman lazım
3 yıllarca bile tek yaşar bendeki 6 ay tek yaşadı sonra eş aldım
4 doğru ama ben muhabbet kuşu yemi veriyorum severek yiyorlar
5 kuş yeni ortamda ortama alışması lazım
6 mama yapıp içine rendeleyip koya bilirsin dilim olarakta verebilirsin

ben bu acil lafını anlamıyorum satın aldığın yer herşeyi söylemiş sana daha ne acil acil koşturuyorsun yanlış yere açmışsın konuyu ölüm kalım meselesi varmış gibi birde acil acil yazıyorsun reklama gerek yok doğru düzgün açsın herkes konusunu. sizde de bir yerde suç yok ki yöneticide iş yok forumda millet at koşturuyor kimsenin umurunda değil.

Moderatör tarafında düzenlendi:
ben bu acil lafını anlamıyorum satın aldığın yer herşeyi söylemiş sana daha ne acil acil koşturuyorsun yanlış yere açmışsın konuyu ölüm kalım meselesi varmış gibi birde acil acil yazıyorsun reklama gerek yok doğru düzgün açsın herkes konusunu. sizde de bir yerde suç yok ki yöneticide iş yok forumda millet at koşturuyor kimsenin umurunda değil.

Geçmiş olsun adaş :) , sert çıkışmışsın forum yöneticilerine o nedenle ban yemen yakındır. :D
"Her dediğin doğru olmalı; fakat her doğruyu demek doğru değildir."(Alıntıdır.) . :)

Dediklerine de katılıyorum ama yapacak bir şey yok , uyarılır konu açan sadece o kadar.. :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

sıkıntıları mesajla yazarsanız en kısa zamanda çözüm sağlarız bizde

Geçmiş olsun adaş :) , sert çıkışmışsın forum yöneticilerine o nedenle ban yemen yakındır. :D
"Her dediğin doğru olmalı; fakat her doğruyu demek doğru değildir."(Alıntıdır.) . :)

Dediklerine de katılıyorum ama yapacak bir şey yok , uyarılır konu açan sadece o kadar.. :)

adaş bu çıkışıma ban yiyeceksem asıl helal olsun forum yöneticilerine... şu yakın zaman kadar tabi ki bende forumda sessiz sakin takılan biriydim ama bu gidişle ya banlanacağım yada hesabımın kapatılmasını talep edeceğim.. çünkü giriyorum foruma aynı konular alt alta defalarca açılmış farklı farklı yerlerde konular kimsenin kimseye eyvallahı yok kurallara uyulmuyor çoğu kişinin adı yaşı nerede yaşadığı yazmıyor.kuş ilanını dıy sistemlerde açıyorlar düşün yani.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 04:09 -->-> Daha önceki mesaj 04:08 --

sıkıntıları mesajla yazarsanız en kısa zamanda çözüm sağlarız bizde

ben sizin yönetici bile olduğunuz bilmiyorum yani nerden bulup mesaj atacaz anlamadım?

forumda yüzlerce konu acılıyor robot yok sistemi sürekli takip edicek konu yeri hatalı acıldıysa bu acanlarında sucudur gerekli sikayette bulunuldugunda hangi yönetici ilgilenmedi aynı konu defalarca acılıyorsa bunda yöneticilerin ne yapmasını bekliyorsunuz

akvaryum.com diye bir forum sitesi var balık dünyası hakkında inanılmaz bir forum üye olup bir forum nasıl yönetilir hakkında bilgi sahibi olun saygılar.

1.Gagaları fazla uzamadığı için fazla gerekli olmuyor sanrsam 9 aydır hiç gaga taşı koymadım koysamda kullanmıyorlar gagalarıda fazla uzun degil
2.Eş alırsan öteceğine eminim bende 2 tane var ve hiç susmuyorlar
3.Yanlızlıktan öleceğini sanmam
4.Ben muhabbet kuşu yemi veriyorum kolaylıkla yiyrlar hiç bi sorun yok 9 aydır kanarya,mhabbet kuşu yemi verebilrsin demişlerdi
5.Tek oldugu için fazla haraket etmiyor olabilir eş alırsan yerinde durmaz
6.Elmayı yarım olarak koyuyorum ben gagaları sivri oldugu için yiyebiliyorlar delik açıyorlar

Son düzenleme:
Kafes bulsam bende uretime baslicamda hadi hayirlisi ;)

3310 cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

oraya git o zaman ?;);)

kendini zeki mi sanıyorsun? yoksa gerçekten geri kafalı olduğunun farkında mısın?

iyi şeyler örnek alınır taklit edilir yapılmaya çalışılır
bahsettiğim web site kendi alanında çığır açmıştır oturduğun yerden konuşmaya benzemez ben bir site kurucusu değilim ama iyi siteden yönetiminden anlarım boş beleş konuşmakla olacak iş değil zaten yazdığıma da yazacağıma da pişman ettiniz... oraya git o zaman da ne demek yani rahatlığın daniskası yorum yapmak için daha geçerli sebeplerde bulabilirdin kendini belli etmek içinse saygı duyarım çok iyi ilerliyorsun geri kafa !

adama ban yemen yakın demiş kendi banlanmış :D

Kurban bayramı telaşından gerildiler sanırsam. :D

3310 cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

Geri